reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Anula @ sie rozkrecila?:-(

Miss musisz myslec pozytywnie;-) bedzie dobrze innej opcji niema;-)

Troszke w domu sprzatam i probuje jak nawiecej czasu spedzic z corka!
A wogole dzis rano sie obudzils i mowila ze ja gardlo boli...oby sie nie rozwinelo bardziej
 
reklama
IMG_20141108_125909.jpg cioteczki oto Franuś :tak: na razie zdjęć więcej nie mam, ale jak dojdę do siebie to coś popstrykam :-)
 

Załączniki

  • IMG_20141108_125909.jpg
    IMG_20141108_125909.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 70
Kornelia ide na 14 ciachac wlosy ;-)

Pco lacze się .... ja juz się poddalam .... nie staram się .... koniec ... moj czas i cierpliwość sie skonczyly ...mężowi nawet nie mowie bo i po co ... i tak nie zrozumie ....

Bede wam oczywiście kibicowala ....
 
reklama
hej dziewczyny,

anula: wredna @, nie miała kiedy przyjść :/ Eh ile to razy musimy się zasmucić zanim się doczeka tych dwóch kresek :(

missiiss: współczuję kłopotów ze snem. Może po pozytywnej wizycie wszystko wróci do normy. Musisz myśleć pozytywnie, albo czymś odciągnać myśli <przytul> Weekend szybko zleci, a potem do środy już szybciutko.

julia: ja będę testować 27 dc albo 28 dc co wypada 23 lub 24.11. Myślicie, że jest sens wcześniej? Niby przy cyklach 28 dniowych bardzo wcześnie można zacząć. Zdrówka dla córci :)

mychunia: śliczny chłopaczek :D Ile już włosków ciemnych ma :D Normalnie do zacałowania taki cukiereczek :D A jak ty się czujesz?

ania: co u ciebie? jak sie czujesz?

pco: eh...niezbyt się zaczyna nasze wspólne testowanie. Może następny będzie owocny, kciuki :)

Mnie dopadł chyba jakiś pms. Strasznie szybko się denerwuje :/ Mam wrażenie, że mi tak wszystko w środku buzuje :/ W sumie by pasowało, bo dzisiaj 19 dc.
 
Do góry