reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam

Anula88 chcialabym zebys tu byla z nami ale to by bylo samolubne...
Wierze ze w koncu ci sie uda kochana:*

Jugoslawa no ja tez mam termin @ na 24.11 , dziekuje

Pco wredota:/

Jugoslawa ma powiekszone migdalki,

Zouza co tak cicho siedzisz?;-)

Iwo mam nadzieje ze nam sie dziewczynom uda w koncu;-)

Jugoslawa corka noc miala okropna jestem niewyspana, obudzila sie kolo 1 i zaczela sie krecic, narzekac na brzuszek gardlo plakalac itd . Efekt takk ze kiedy w koncu zwymiotowala poczula sie lepiej i w koncu zasnela...
W miedzy czasie poklucilam sie z M, i niemam ochoty z nim rozmawiac:/ chwilowo mam dosc, i niewiem czy starania niezostana zaiweszone
 
reklama
Ja się melduje!! bylismy wczoraj u androloga męzuś dostał leki na 3 misiące i lekarz kazał walczyć...bardzo miły powiedział "to za 3miesiący powtarzamy b.nasienia no chyba ze bd ciąza " jakoś tak mi lżej na sercu się zrobiło :)
Jugosławia ja na obiad robię sałatkę gyros M ma ochotę więc mu zrobię a czy cos więcej to zobaczę;-)Ja też się jakoś kiepsko czuję chyba @ chce przyjsc w sumie to nie wiem po dupku mi się rozregulowało 26 dc potem 23 a teraz 12dc miałam owulację tak mi się wydaje i czekam na @ kóra juz być powinna zapewne przyjdzie jak bd caly dzien na uczelni i tam bd umierać :p
Julia a kiedy testujesz?;-)
mychunia Śliczny chłopak GRATULACJE!!:-)
Pozdrawiam Wszystkie cieplutko miłej niedzieli :)
 
Tinua kochana ciesze sie ze masz nadzieje;-) to bardzo Wazne;-)
Trzymam ckiuki by wyniki meza sie polepszyly i starania szly pelna para;-)
Kochana jakos pod koniec przyszlego tygodnia bede testowac, jakos w cuda niewierze...

Jugoslawa ja dzis na obiad karkoweczka, sos, pyzy i ziemniaki;-)

Nic trzeba wstac chyba dzis sie przejade na zakupy bo niechce mi sie nim w domu przebywac
 
Oooo nareszcie, dziewczyny :D:D
Smutno tu było :(

julia: może córcia się czymś zatruła? Skoro wymiotowała to może pozbyła się tego złego co jej zaszkodziło i teraz będzie lepiej. Co do kłótni to współczuję, ale ja też się ostatnio częściej z TŻ sprzeczam :/ Ja myślę, że daje nam znać stres związany ze staraniami :( Każde chce, żeby w końcu wyszło, a jak nie wychodzi to emocje się kumulują i na inne aspekty życia przechodzą :( Taka nasza ludzka natura :( Karkóweczka...uwielbiam i mój TŻ również. Ja będę na tygodniu robić. A pyzy sama robisz czy kupujesz gotowe? Ja wyskoczyłam na szybkie zakupy, ale nic nie kupiłam. Weszłam do sklepu z rzeczami dla domu i zwyczajnie zgłupiałam :/ tyle tego było :/

tinuś: obiecująca wizyta. Super, bardzo się cieszę. Dobrze, że można trafić na przyjaznych lekarzy. Sałatka gyros...mhmmm mniam! Ja jestem ciekawa czy mi dupek nie rozreguluje cykli :/ Ostatnio miałam 28 dniowe. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Taaaak @ wie kiedy przyjść :/

mychunia: a no to super, że już masz coś na anemię. To chyba istotne, żeby szybko reagować. A co do synusia - to dobrze, że spał :D Znaczy mu się podobało i mógł robić to co robią noworodki :D

Eh ja też się czasem zastanawiam ile mi jeszcze starczy motywacji, kiedy przyjdzie ten czas kiedy się złamię i poddam :( Porażki bardzo bolą i trudno się po nich pozbierać. Mam jednak nadzieję, że uda mi się, podobnie jak wam. Jeszcze wierzę, że zostaniemy mamusiami i, że wszystko będzie dobrze. Różne historie miałam okazję słyszeć i wiem, że wszystko jest możliwe, a organizm ludzki to jedna wielka zagadka. Potrafi bardzo zaskakiwać i to jest cudowne.
 
Jugoslawa patrzylam w kalendarz zeby zobaczyc kiedy powinnam dostav @ i 23.11 , ciesze sie bo nawet niewiem ktory dpo mam;-)
Nie corka ma anginge powiekszone migdaly a wymoioty pewnie od ilosci lekow a niejedzeniem:/
Szis wlaczam antybiotyk bo co zbije temp ona rosnie do 39 stopni prawie...dobrze jutro mam wolne wiec posiedze z nia...
Ja niewiem dlaczego ale na kazdym kroku i pokazuje ze niepowinnismy miec kolejnego dziecka:-( nierozumiem go...gdy dziecko chore on panikuje i wygaduje takie rzeczy:/
 
julia: widzę, że termin listopadowej @ cieszy się uznaniem :)
A co do anginy to faktycznie wymioty mogą być od leków :/ Mam nadzieję, że przegonisz tę anginę i córka będzie się coraz lepiej czuła. W stresie mówi się różne rzeczy. Niestety często nie myśląc jakie to może wywołać emocje i skutki. Kocha córkę i się martwi. Może go to przerasta, kiedy widzi jak dziecko cierpi, jego dziecko. Nie przejmuj się takim gadaniem. Chłopy to są tylko mocni wiadomo w czym, jak przychodzi co do czego to my musimy zachować zimną krew <przytul> :)
Co do dupka to ja mam dzisiaj 5 dzień. W sumie nieźle się czuję, bo jakby mniej mnie piersi bolą, a zwłaszcza brodawki się uspokoiły. Brzuch też mniej wydęty. Senność mi została jedynie.
 
Blair nie ladnie tak nic nie napisac o sobie...co tam u Ciebie?

Jugoslawa masz racje to my mamy zimna krew;-)
Dzis mi sie zapytal cze corce damy leki bo juz panikuje a ja mu powiedzialam ze chetnie to jemu zaaplikuje bo gorzej niz chora corka sie zachowuje;-)
To co testujemy razem?;-)
 
reklama
Testujcie razem ;-) !

Blair właśnie co u ciebie ?

Jula nie znikam ale starania ida w odstawke ... chociaż zastanaeialam sie nad ostatnia szansa z okazji kończącego się roku .... sama nie wiem czy mam jeszcze siłę -skad wy ja bierzcie?
 
Do góry