reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

witajcie dziewczyny,

julia: nieźle z tą kumpelą co nie powiedziała, że córa chora :/ Ludzie czasem po prostu nie myślą :/ Tak samo u mnie w pracy jakiś czas temu, koleżanka złapała grypę żołądkową i nie powiedziała...zgadnijcie co było później :/ Dobrze, że noc miałaś spokojną. No właśnie ja mam bardzo mało progesteronu, dlatego mam brać tego dupka. Może pójdę na betę, wtedy wynik jest szybciej niż z testu, bo wiadomo, że one mają różną czułość.

anula: tak właśnie zrobię, bo na własną rękę nie będę nic brała. Też nie mam mocy :/ Jeszcze winda nie działa i musiałam dymać z zakupami na 5 piętro :| Nie mam weny :/

zouza: ten tydzień powinien szybko zlecieć. Potem weekend i poniedziałek &&&& :) Jak się czujesz?

jazza: a jak robisz te inhalacje z czosnku? Normalnie zabki (gnieciony może?) wrzucasz do ciepłej wody i wdychasz? Ja kiedyś usnęłam w autobusie na stojąco, przebudziłam się jak schodziłam do pozycji kucającej :)

kornelia: niezły pomysł z dyplomami :) Ja w sumie też się zastanawiałam jak to się mówi o ciąży. Kiedy się mówi i tak dalej. Bo to tak dziwnie przy śniadaniu wypalić "hej, wiecie co jestem w ciąży" :D No chyba, że tak właśnie się robi :D
 
reklama
Anula, Jugosława - tak nam przyszło do głowy, chociaż rodzice już kilka razy mówili, że czekają na wnuki, ale i tak trochę się boimy tej reakcji :p
 
Kornelia bardzo fajny pomysl na oznajmienie przyszlym dziadkom o ciazy, ja sie tez czegos takiego nie moge doczekac:-D



Jugoslawa kochana wlewam troch wody do garnka, pare zabkow czosnku obieram i przeciskam przez praske do tej wody (zabkow dajesz ile chcesz, im wiecej tym mocniejsze sie robi), zagotowujesz i potem pod recznikiem wdychasz, mocne jest takie, ze czujesz jakby Cie od srodka orzsadzalo, ale daje niesamowite efekty:-)

Ja tez bylam ospala, ale polatalam juz troche w pracy i teraz energii mam tyle, ze ide ja wykorzystac dalej :-)
 
Jugoslawa, a dziekuje - obleci :)

W weekend mnie ciotka Meza poczestowala surowka z bialej kapusty surowej. Dobra, nie powiem. Tak dobra ze dostalam sloik do domu. Jadlam weekend i wczoraj. I nigdy wiecej. Moje jelita i to co sie dzieje .. O jezusmaria!!

O malo nie lewitowałam w nocy.

Mąż ma ubaw a mnie skreca :-)
 
hej dziewczyny,, trochę mnie nie było ale jakoś czasu nie miałam ;) wczoraj byłam u krawcowej na przymiarce sukni, już coraz lepiej wygląda, ale jeszcze trzeba trochę skrócić, mam nadzieję, że się wyrobi, bo ślub 6 grudnia mam :) okres się pojawił więc ciąży jak nie było tak nie ma, niestety wciąż kontynuuję branie baby and mama med. Może w przyszłym tygodniu będzie troszkę luźniej to się odezwę ;)
 
Witajcie :) mam na imię Ola, mam 25 lat. O marca staram się o dziecko. Pierwsze 3 miesiące podchodziłam na luzie, uznałam, że po 6 latach tabletek to normalne, że od razu się nie udaje. Problem pojawił się w czerwcu, gdzie okres mi się zatrzymał. Wiedziałam, że nie jestem w ciąży, bo na czwarty cykl wyposażyłam się w testy owulacyjne i żaden przez kilkanaście dni nie wyszedł pozytywnie. W sierpniu poszłam do ginekologa. Okazało się, że mam zespół policystycznych jajników i brak owulacji. Dostałam femoston mite na wywołanie okresu. Pojawił się w połowie września. Brałam Clostilbegyt na stymulację owulacji. Jeździłam na monitoring. Na przełomie września i października owulacja wreszcie była - pokazały to testy i monitoring. Nie udało się jednak z zapłodnieniem. Znów brałam Clo, znów była owulacja na przełomie października i listopada. Dziś jest 28 dc, czyli 13-14 dni od owulacji. Okresu nie dostałam, ale test wypadł negatywnie...

Boje się, że w ogóle nie będę miała dzieci. Jeśli w tym miesiącu znów się nie uda, to mój mąż musi iść na badania. Mieszkamy na wsi, wszędzie mamy daleko, od sierpnia wszystkie wizyty u lekarza, dojechanie tam i leki kosztowały mnie ok 800zł. Jestem zmęczona, wystraszona, a w dodatku zdenerowana. Od ślubu minęło ponad 2 lata, wszyscy dopytują: "A wy kiedy?" "A co się tak obijacie?", jak tu się przyznać, że na razie nie możemy mieć dzieci, a nie wiadomo, czy w ogóle... :(
 
Zouza melka i noelka trzymamy&&&& za Was

Jazza nawet ladna pogoda;-) ja tez niedlugo sie zbieram na autobus:/

Kornelia swietny pomysl na powiedzenie rodzicom;-)

Jugoslawa albo i tak pojdziesz na bete zanim odlozysz dupka;-)

Krysiulek to ten piekny dzien jest coraz blizej i zrozumiale ze niemasz czasu;-) ciesze sie ze suknia coraz lepiej wyglada ;-)
I szkoda ze @ przyszla:/

PCO kochana a mozesz isc na bete? Bo testy czasami niewychodza...a owulacja jak mowisz byla to @ musi przyjsc jesli ciazy niema...poczekaj jeszcze pare dni albo rob testy co dwa dni.
Napewno sie uda kochana trzeba w to wierzyc.

Dobra spadam sie szykowac;-) karnisz zakupiony;-)
 
PCO napewno juz bedzie wiadomo;-) trzymam kciuki&&&&

Kurde dzis tez troche mdlosci mnie mecza, ale pewnie bedzie jeszcze z dzien, bo kumpela mowila ze pewnie my lzej przechodzimy i tylko nas meczy:/ tez tak miala a jej dzieci wymiotowaly...
 
reklama
Hello
Widze ze nie tylko ja dzis bez mocy... masakra jakas... czytalam was i zaslablam ale juz sie ogarnelam:-) nienawidze tych zaslabniec bbbrr

Hmm tyle zescie naskrobaly ze szok :-)

Jugoslawa
Tez mysle ze beta bedzie dobrym rozaiazaniem :-) ahh jakby bylo czadowo jakby sie pposypalo :-D bo juz lipcowki otwarte :-D padlam ze schodzeniem do pozycji kucajacej haha :-D;-)

Jazza
No nie ma co sie meczyc jak w robocie taka atmosfera :-\ zycze Ci zebys szybciochem sie od tego uwolnila najlepiej zachodzac w ciaze :-D
Pozycja na mnicha hmmm.... ;-) haha :-) podziel sie energia bo my dzisiaj flaki ;-) co do swiat i calej oprawy... ja juz szaleje :-) czekam az Jasko pojdzie do przedszkola i biore sie za szyszki :-D mmmm a pozniej zapach piernikow i ciast... i pierogow... i pastoralki. . No kocham ten bozonarodzeniowy czas :-D

Julcia
Na cale szczescie nic cie nie zlapalo i oby tak zostalo:-) a jakie karnisze kupujesz? Drewniane czy metalowe? Bo ja sie ciagle zastanawiam jakie kupic. Juz sienie moge doczekac fotki az pokazesz pokoik :-) ja za tydzien. W pt moze juz pomalujemy Jasia pokoj i tez bede kupowala firanke karnisz i dywanik :-) i moze cos na scianie pomaluje mlodemu przy lozeczku. Tez fotke pokaze :-) tak mnie korci zeby karte kredytowa ruszyc ale jak mysle o wydatkach w tym miesiacu to mnie skreca bbrrr przeglad auta, ubezpieczenie meble tapety farby i inne :Oo_O a z kredytu juz tylko raty do splaty zostaly ;-)

Kornelia
Super pomysl na oznajmienie dziadkom :-) u mnie moj maly nas wyreczyl :p

Zouza
Kocham wszystko co z kapusty i zwyklej i kiszonej! Ale rozumiem co mowisz przez lewitowanie :-D:p;-) haha mialam tak pare dni temu... kiszonej sie nazarlam i pozniej cuerpialam ;-)

Noela
Witaj :-)

Pcos89
Witaj :-) nie przejmuj sie gadaniem innych to dobra rada. A co do pco hmm tez jestem jego szczesliwa posiadaczka :-\ ale mozna! Jestem 3 raz w ciazy :-) tez na clo bylam ciagle na duphastonie i lutce. Monitoringi i kupa badan u endokrynologa. Robilas cukier i insuline? To jest czeste przy pco... ja bralam glucophage na ustabilizowanie insuliny choc cukrzycy nie mam bo to ona rowniez powoduje brak owu i miesiaczki. Moje cykle sa od 30 do nawet 230 dni... masakra jakas. Wiec Cie rozumiem. Ale powiem ci ze dobrze trafilas bo tu jest mega duzo wsparcia i dziewczyny sa niezastapione :-) &&& za ten cykl trzymam :-) i nie poddawaj sie mi sie udalo teraz po 2 latach ale sie udalo! Trzeba miec nadzieje!:-)

Watplliwosci hallo??:-)

Tinus
&& aby wyniki mezula byly lepsze. Napewno siie uda!

Anulcia
A ty jak tam przed testowaniem?:-) mam nadzieje ze dobre przeczucia :-)

W ogole dzis mam dzien zadumy... mija 5 rocznica kiedy Antos odszedl do aniolkow (*) zaraz sie zbiore i skocze na cmentarz zapalic wieczki... w ogole mam przeczucia ze bede miala dziewczynke ... choc tak bardzo w to watpie... hehe dziwne uczucie ale bardso bym chciala. Wywalilo mnie pryszczami i w ogole czego z chlopcami nie mialam. Oby tyko wszystko dobrze bylo bo wizyta dopiero w srode za tydzien bbrr az sie boje...
 
Do góry