reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzień dobry ...

Jula i jak się czujesz?

Jugoslawa Może zadzwoń do gina po testowaniu jak będzie pozytyw.

Mam dzisiaj najgorzej ... nie mam mocy....

Miss jak sie czujesz?
 
reklama
julia, oby przeszło &&&&

i za testowaczki &&&& :-D

my z melką łeb w łeb :-D

dobrze że dzis czwartek, potem szybko weekend i w poniedziałek wizyta
się doczekac nie mogę :-D
 
Hej

Anula88 no niewiem co to bylo bo cale szczescie nic sie w nocy niedzialo;-) pospalam choc jakos wyspana niejestem:/
Dlaczego niemasz mocy?

Jugoslawa tez tak mysle najlepiej zrob tego ostatniego dnia co masz odstawic leki test nawet mozesz wczesniej robic ale wiadomo ze czasami wczesniej niewychodzi.
Owulacje mialas wiec dupek niejest na wywolanie @ tylko na utrzymanie ewentualnej ciazy;-)
Wiec jesli masz niedomoge to mozesz czasem poron...brrr
Ja ostatnio mialam do du..y cykl i bralam 10dni zeby nieczekac tygodniami na @ wiec podstawy do odstawienia mialam:-D

Zouza zobaczysz zleci czas;-) za wizyte;-)

Ehhh trzeba wstac i corke do przedszkola wyslac jak mi sie niechce:/
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane :-)


Wczoraj napisalam prawie calego posta i mi net padla w domu grrrrr wiec wylaczylam kompa w koncu:wściekła/y:


Julia nie wiem czy mozna dziekowac przez tel, ja korzystam z forum przez kompa lub tableta kochana ;-)


Jugoslawa kochana olejku kamforowego jeszcze nie probowalam, ale moze sprobuje, narazie najlepiej dzialaja na mnie inhalacje z czosnku, dzialaja jak magia jakas normalnie, kiedys wyleczyly mnie z zapalenia krtani, a teraz sobie aplikuje i jest troche lepiej, jeszcze nie calkiem, ale lepiej :-).

A odnosnie pracy to mas zniestety racje. Ja zagranica to z checia szlam do pracy, bardzo ja lubilam i usmiech byl na twarzy zawsze, tutaj tez jak zaczynalam to bylo super, lubilam to miejsce i szlam usmiechnieta, ale od pewnego czasu szefowa sie zmienila i zaczela nas traktowac jakw korporacji i na kazdym kroku pokazuje, ze jest po prostu @#$%^^&&* hehe, ludzie w wiekszosci sa wredni i jeszcze pare innych spraw i atmosfera jest do bani, wiec i moje nastawienie sie zmienilo, dlatego szukam czegos nowego ;-).


Missiiss ciesze sie kochana, ze u Ciebie lepiej, trzymam kciuki za badania i za zdrowka syncia i tez bede czekala az pokazesz swoje ozdoby swiateczne :-). Jej uwielbiam te swieta atmosfere, cala ta przedswiateczna krzatanine, swietowanie, choinke i wszystko i sie juz nie moge doczekac :-).


Kornelia juz teraz zaciskam kciuki za Twoja wizyte w przyszlym tygodniu i za serduszko kochana :-)


Julia milych zakupow kochana :-)


Melka u mnie tez czas leci jak szalony, ale to dobrze, bo szybciej swieta przyjda ;-)


Anula ja przewdiuje testowanie na 17 jesli @ nie przyjdzie hehe :-D


Tinus trzymam kciuki za poprawe wynikow badan meza ;-)

A u nas szaro buro, wstawac sie nie chcialo, w autobusie pokimalam troche w pozycji na mnicha hahaha:-)

Milego dnia kochane :-)
 
Witam się z rana :)

Ja też &&&&&& za wszystkie z Was testujące niedługo :))) Ale będzie dużo świątecznych niespodzianek :)

My kupiliśmy wczoraj dla rodziców takie dyplomy: "Prawie babcia, prawie dziadek" i damy im niedługo, bo sami nie wiemy jak im powiedzieć, bo to nasz pierwszy raz :) to sobie przeczytają :p chyba niedługo jak tylko uda nam się ich razem zebrać, bo mnie męczą takie mdłości i spanie i inne, że niedługo to sami się domyślą :p a ja przynajmniej nie będę musiałą kombinować wymówek, żeby nie pić alkoholu, bo ostatnio było kilka spotkań rodzinnych i zawsze musiałam coś wymyślać :-D
 
reklama
Do góry