reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam wieczorowo;-)

Wlasnie skonczylam skrecac mebelki Melusi padam...a pelna chate mam;-) znajomi na walke czekaja;-)


Miss aa to rozumiem, a dziekuje , milo by bylo Ciebie zobaczyc;-) bo tam nic niewidze;-)
Wazne sa checi kochana mam nadzieje ze zdarzycie z remontem, my tez musimy odswiezyc salon, kuchnie i korytarz...

Zouza pizza pieknie wyglada, moj mezulek na wieczor mial plany zrobiv ale wybilam mu ten pomysl bo kiedy??!!;-)
I w sumie niedawno skonczylismy, maz malowal a ja meble sama skrecilam;-)

Hmm wszyscy pija, ja tam sie wstrzymalam w razie czego...ale jesli nic z tego to sobie odbije hihi;-)
 
Julcia
Przeciez na profilu mam dwie foty swoje z kwiatkiem na łbie ze slubu i z legitki studenckiej. No i wcoraj dodalam meza i jasia. Bo mialam z gor na komorce. Dzis jak przesle od meza ze soba z kom. To wrzuce. Ale sa dwa moje :-)
 
Miss no mass racje chcialabym zobaczyc cie w sukni slubnej z innego profilu;-) to zdjecie zapowiada sie super;-)
Jak sie czujesz? Zagrozenie minelo?

Ja jeszcze gnije w lozku;-) poszlismy spac o 3...

Ja pierdziele caly czas sie zastanawiam czy peklo ...no ale musze jeszcze poczekac

Ale wiecie co z tym zeby mowic naszym ukochanym ze to juz sa te dni plodne to chyba nienajlepszy pomysl:/
Wczoraj oczywiscie jak wiedzial o co kaman to niemial ochoty?!! Czaicie ?;-) a zawsze to on wraca mi chce...i mu powiedzialam ze napeeno przez to co wie, bo w innych warunkach on by napieral, przyznal racje;-) i skwitowalam ze sama sobie dziecka nie zrobie;-)
 
Hey kobietki ... nie potrafię was opuscic ... kurcze poprostu odechcialo mi się wszystkiego ...

Dziecko i psa oddelegowalam do dziadków ... gnije w lozku ..

Miss mam nadzieje ze lepiej z mlodym i ze ciebie dziadostwo nie dopadnie ....jak się czujesz?

Jula a właśnie z facetami tak jest piwiesz ze juz i oni kurde nie wiem blokują sie czy co i wszystko jest na odwrót ... dlatego u nas jakby nie ma szans w tym cyklu ... duzo o tym myslalam ostatnio ...o staraniach ... i mimo tego ze wypieralam ta mysl mając ciagle nadzieje ...teraz jestem na etapie że i tak nie ma szansy zeby sie udalo ....

Zouza jak u was ?

Jazza jak samopoczucie?

Asiu sz. Zagladasz ?jak sie czujesz?
 
Julia
Nie bo ja gruba jestem :p chociaz mam jedno ladne ale tam twarz malo widac. Poszukam moze cos na kompie. Albo wkleje z gor z tego roku bo ze slubu to 5 lat temu ;-)
Z chlopami tak jest ale mieliscie gosci dodatkowo wiec tez inaczej. Ja bym tam sie napila :-) pamietam jak w dniu owu z jaskiem schlalam sie na kawalerskim :p i wyszlo :-) a ja kiepsko. Obudzilam sie o 3 w nocy i bolalo jeszcze... jak dotknelam bolalo obok jak dotknelam to bolalo tam gdzie bolalo... masakra. Dzis ciut lepiej ale tez czuje . Chyba pojde na usg w pn lub sr bo sie boje...
 
reklama
Jula większość facetów tak ma. Najlepiej w ogóle im nie wspominać że to te dni, bo się spinają, stresują itd. Mój też tak raz zareagował, a jak nic nie mówie to jest oki, serduszkowanie dla przyjemości a nie żeby fasolka stworzyć. A co ja wtedy tam sobie myśle to już moja sprawa :)
 
Do góry