reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Anula ja tez mam ogolnie dzis lenia;-)
Maz na dzis konczy bo w nocy w trase jedzie dokonczymy we wtorek..
Ja jutro tez maraton mam bo jade do lekarza od rana pozniej prosto do pracy:/
Za Ciebie rowniez&&&&

Miss to nieciekawie jak masz takie omdlenia:-( mam nadzieje ze sie wiecej nie powtorzy!!

Kornelia mam nadzieje ze kolezance nic powaznego sie niestalo!! Zdrowka!!
Milej imprezki;-)
 
reklama
U nas tez okrutna mgla byla wieczorem .... powiem Ci ze taka samotność robi dobrze ;-) ... reset niekiedy wskazany ;-)
 
Julia dzięki, na szczęścię nic ale auto skasowane :-/ anula ja wiem, bo mój co 3ci dzień chodzi do pracy na 24 godz i wtedy mam spokój :p
 
Julcia
Czy mdlosci moga byc od tego hmm dobre pytanie o_O nie mam pojecia. Ja tez chetnie zobacze pokoik cory twojej.:-) jak skoncze ten remont ktorego mam po dziurki w nosie juz to tez wkleje fotki co tam nawymyslalismy :-)

A co do moich zaslabniec to nie przejdzie bo ja tak mamodmalego ale wtedy b. Zadko tylko w upaly i po dl. Bieganiu na wfie... a w ciazy mam nasilone.
Dzis to mnie strasznie mdlicholera martwie sie :-\

Anulcia
No wizyte mam dopiero 19 tego i musze spr wczesniej bozwariuje i tylko bede sie denerwowala. Fajny taki reset az zazdroszcze ja bym chetnie zrobila sobie reset od malucha i starego. Za pare lat bede jaska do tesciowej na tydzien dwa wysylac to odsapne ;-) ale az zazdroszcze relaxu :-)

Kornelia
Oszczedzaj sie tam ;-)

Ide skrobac ziemniory... u mnie dzis miecho z rekawa tzn. Cycki i palki plus suroweczka. Ale nie wiem czy cos tkne....
 
Mississ jeszcze zatesknisz za pieluszkami jak ci kawaler urosnie i będzie wolal inne dziewczyny zamiast mamusi :p a ja dziś bez obiadu bo w gościach zjem, także lenistwo :p
 
Kornelia
Juz tesknie :p bo jasko ma 4 latka i grzeczniekszy byl jak nie chodzil i nie mowil :p

Zakochalam sie w ed sheeran give me love... czy jakos tak.... w mam talent ta spiewala jedna to i se dzis wlaczylam. :-)
 
Anula88 u nas tez straszna mgla byla;/ dzis tez jakas beznadziejna pogoda...

Miss pokaze pokoik ;-) moze meble da mi sie dokupic za tydzien zobacze czy utrzymie oszczedzone pieniadze;-)
Mdli? Ehhh wspolczuje:/ ja pamietan jak od rana do wieczora tak do 14tc:/

A my dzis jednak sosik, piersi z kurczaka i szagoweczki zrobilam;-) do tego ogoreczek,juz po obiedzie jestesmy;-)

Kornelia masz racje, ja sama widze ze jak corka robi sie samodzielna...powiem ci ze na sama mysl ze kiedys mnie niebedzie potrzebowac przygnebiam sie:-( ehhhh
 
Jula "szagoweczki" ze co?

A co ja mam powiedzieć ...mlody zaraz 8 lat skończy ...pisze,czyta,liczy ... wczoraj za życzył sobie żel do włosów ... niedawno w pieluchy robil a teraz juz się tak wstydzi ze do łazienki nie pozwala wejść
 
Anula88 to sa ziemniaki ugotowane duszone polaczone z maka i jajkiem i takie paseczki robisz i do wody wrzucasz;-) nieznasz? Niewiem jeszcze jaka nazwa temu towarzyszy:-D
Ehhh te dzieci szybko nam rosna
 
reklama
Do góry