reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzięki dziewczyny :)
Zastanawiam się czy nie zacząć mierzyć temperatury.
Widzę, że to dosyć popularne wśród staraczek.
Poczekam na @ i zacznę w najbliższym cyklu.

A co do aptek: ja mam takiego pana w jednej co mu się ciągle nic nie podoba. Taka męska wersja PMSu. Zanim odpowie na pytanie to tak wzdycha i patrzy z politowaniem, że człowiek czuje się głupi.
 
reklama
Jugosława mierzenie tempki na pewno pozwoli Ci lepiej wyznaczyć owulacje :) tylko pamiętAJ Ze musi być mierzona codziennie rano o tej samej godzinie po kilku godzinach snu :) a dokładnie który to twój cykl starań??:)
 
Blair, 31go badam progesteron :)
Test wypada jakos 6.11 o ile w ogole zatestuje :)

Kurde jutro pobudka 4:30
Mąż na 6 do pracy ..

Ciekawe czy wstawanie z nastawieniem psychicznym ze NIE musze isc do pracy bedzie latwiejsze ;)
 
watpliwosci: tak obiektywnie licząc będzie gdzieś z 3 w tym roku, a w zeszłym starałam się 1 cykl. U mnie z racji skomplikowanych cykli nie ma ciągłości w staraniach. Okres był, potem znikał.
W zasadzie na poważnie staram się od września.
Zrobiłam komplet badań i zaczęłam leczyć swoje nieregularne cykle. Wcześniej chyba sądziłam, że uda się bez farmakologii.
 
Aniu jak jutro zrobisz test i bedziesz miała to ładnie napisane to idealne bedzie do obwieszczenia radosnej nowiny ;) drogie u was sa te testy elektroniczne? Bo u nas na Allegro widziałam po 50zl :/

Miss czyli kazda ciaza rządzi sie innymi prawami ;)

Jugosława mierzenie temp sporo ułatwia staranka, polecam ;)

Zouza a to mi sie cos pomerdalo ;p


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Do góry