reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Wróciłam do domu i krecha jest tłusta moze nie mega ciemna ale widoczna zdecydowanie lepiej od tych wcześniejszych, taka była i rano... Sory za żółty test, ale jakos taki sie zrobił...
Nie wiem czy cos zobaczycie bo te zdjęcia to jaśniejsze sa.
ImageUploadedByTapatalk1414425573.821814.jpg


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

Załączniki

  • ImageUploadedByTapatalk1414425573.821814.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1414425573.821814.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Dobra mam chwile;-)

Ciagle w biegu jak wracam do pracy wrrrr

Aniu piekny tescik;-)

A my jeszcze troche i idziemy spac...

Zouza zdrowka;-)

No jeszcze troche i zaczynaja sie dni testowania;-) wiec ktora w kolejce? Kornelia?;-)

Hanasmietana zdrowka dla dzieci!!!

Miss kochana jak tam sie masz?;-)

Aniu no teraz mozesz odczuwac takir rozciaganie bo macica sie rosciaga;-) wie lekkie bole moga sie pojawic...

Blair no ja bladziocha widze, zaraz wejde i powiem ci kiedy ja robilsm bete z Melia
 
Blair kochana a wiec tak, ja mialam z corka cykl monitorowany i 14 .09 byl ten dzien!
Zobacz na date pierwszej Bety i kolejnej...dopiero w 20dpo mialam 673
Dolaczam fotki

p.s kochana gdy nieodrzucaj lutki!!!
Zrob jeszcze jedna bete teraz to napewno wyjdzie co jest grane
&&&&&&
 

Załączniki

  • 1414427534848.jpg
    1414427534848.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 46
  • 1414427553617.jpg
    1414427553617.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 44
KasikZ ja z moim słabym wzrokiem tez widzę ;p

Julka dzieki Kochana, jutro zrobię test, jak wyjdzie podobny to pojadę na bete, a odstawię lutke najwyżej jutro.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Blair zameczysz sie tymi testami.. idź jutro na bete do laboratorium w ktorym wyniki są tego samego dnia i sprawdź co jest grane :* też coś widzę na teście ale wiesz jak jest z testami ... Najlepsza będzie powtotka bety . Trzymamy kciuki za Ciebie!!!
 
Wątpliwości, a mam to robię, jeszcze coś tam zostało :p
ale serio jak go dziś zobaczyłam to myślałam że beta wyjdzie dodatnia, niewiele ale dodatnia, a tu zonk


miałam już na prawdę odpuścić, ale zasiałyście we mnie ziarnko niepewności
 
Blair ciesze sie ze jutro pojdziesz na bete!!!!! Bo juz na 100% pokaze co jest...
Widzisz ja w 10dpo tez mialam ujemna bete i wyobraz sobie moje zdziwienie jak @ nieprzyszla;-)
Jutro bedziesz miec wyniki?
 
reklama
Blair
No przegadalysmy ci w koncu ;-) najlepiej sie mocno nie nastawiac zeby lepsza radosc byla ;-) ja widze jest wyrazniejszy wiec najmocniej z calych swoich sil trzymam kciuki!!! :-)

Julcia
Dzieki w miare ok. Dzisiaj glw lezakowanie. Chodzilam tylko znow wsciekla i zaplakana bo znow mi nie chcieli recepty zrealizowac od tego gina mojego bo tym razem przybil na gorze tak pieczatke ze czesc nr tel byla na kodzie kreskowym i mimo ze ja sie rozczytalam i na dole byla druga taka sama to mi nie przyjeli :-( a ostatnio poprawil date zrobil z polowy 1 zero i nie przybil pieczatki. Normalnie bylam zawyta i mialam juz do niego dzwonic ale sie powstrzymalam.;-) co by mnie za wariatke nie wzial:-) a u ciebie jest juz @¿ ja ja mialam na trzeci dzien po odstawieniu zawsze :-) bo tu kolejny cykl czeka :-)
 
Do góry