reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Julka widzę widzę, aż dziwne że 10dpo nic Ci nie wyszło! pójdę dla świętego spokoju chyba, bo to dla mnie nielogiczne, kreska ciemnieje a wynik 0? :eek:

Miss wiesz szczerze, to w aptece była jakaś wredna baba, bo to nie jest powód do odrzucenia recepty! było pójść do innej apteki nic nie mówić i pewnie zrealizowaliby bez problemu...
Kochana nie napalam się, bo jedno rozczarowanie w tym cyklu mi wystarczy

jeśli faktycznie beta jest 0 to na prawdę odpuszczam, zajmę się organizacją ślubu, oczywiście skonsultuję się z lekarzem ale odpuszczam
 
reklama
Miss kochana wczoraj odstawilam tabsy, wiec mam nadzieje ze tak za 2 dni przyjdzie @@;-)
To teraz pamietaj ze za nim wyjdziesz od lekarza to sprawdz recepte!!;-)

Blair kochana a jak mialo cos wyjsc jesli robilas w piatek a teraz dopiero ciemnieja testy...;-)
Wiec teraz wszystko sie wyjasni;-)
 
Blair
Mamy 3 apteki. Dwie w ktorych poprzedniej recepty mi nie przyjeli ale oni nie mieli setki a trzecia to ta co pierwsza recepte przyjeli a tej nie i tylko oni mieli setki. Parodia na kolkach:-\ wyslalam meza zeby mi zamowil w tej jednej z aptek na jutro ta lutke bo juz sil nie mialam chodzic. Chyba bym sie tam rozwyla na amen. Musze troche pogadac ze swoim ginem. Bo zeby poprawil mi rwcepte nie usmiecha mi sie jechac 1,5 h do wroclawia bez jaj... jezeli tfu tfu by tak bylo to masz racje zajmij sie slubem a napewno spotkala by cie mila niespodzianka :-) to tak jak ze mna ja juz mialam kapitulowac bo wtedy gdy beta by nie wyszla ja mialam oszukane testy. I zle interpretowalam wykres bo mialam dwa czy trzy skoki ktore mnie zmylily. Dopiero mdlosci mi daly do myslenia gdzie bylam pewna ze po salatce ale poszlam na drugi dzien na ta bete i wyszla malenka bo 7. Tak sie zastanawiam czy to wczorajsze jednorazowe plamienie nie bylo implantacja. Mi dzien po skoku temp. Wyszedl ciutke ciemniejszy. No nic teraz niepozostaje nic jak mocno kibicowac i trzymac kciuk:-) a ggadalas juz z mkiem?

Julcia
No wtedy tez mowilam ze spr date ale to to mi do gliwy nie przyszlo. Powiem mu jeszcze zeby wielkimi literami pisal bo mam durne aptekarki :-D:p pewnie sie usmieje znowu;-) a ja tak lubie jak on sie usmiecha hahaha :p crazy ;-):p zobaczymy co przy kolejnej recepcie wymysla. .. to zycze by jutro nawiedzila @:-D
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!

Staram się o dzidziusia już jakiś czas. Krótko o moich staraniach:
- okres mi się zatrzymał i był wywoływany luteiną
- ostatni cykl był bezowulacyjny i czekam na @ po nim
- biorę dostinex i w odpowiednim momencie włączam progesteron (pierwszy cykl z progesteronem)
- w połowie listopada idę na usg, żeby sprawdzić czy jest pęcherzyk dominujący
To chyba najważniejsze info.
Gratuluję tym co się udało, a reszcie życzę powodzenia.
Uda się nam :)

Pozdrowienia.
 
Julka ja juz sie zakręciłam jak słoik ogórków ;p
Oby @ przyszła jak najszybciej ;)

Miss o rany współczuje tych podchodów z aptekami, ale babki sa niepoważne, kobieta w ciazy a te wymyślają problemy z d***.
Wczoraj miałam 12dc wiec to ciut za późno na implantację, ale tez o tym wczoraj pomyslałam jak to zobaczyłam.
Z G gadałam, okazuje sie ze myśli tak jak myślał, niby jest trochę lepiej ale nadal jest jakaś miedzy nami bariera...

Jugoslawa wiataj ;)

Zouza to Ty bedziesz teraz testować 31go? ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Blair
Ja mialam implantacje 11dpo wiec wiesz... gdzies sie natknelam ze nawet do 12 dpo moze wystapic. Mi pozno sam test wyszedl. W poprzedniej ciazy w 11 dpo mi wyszla fajna krecha a teraz dopiero implantacja byla :-)
 
reklama
Do góry