reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Słonka ale to był 10dpo kilka dni po spadku temp, nie ma co sobie wmawiać, a testów u tego gościa juz nigdy nie kupie, odstawiam lutke i czekam na @ pewnie ze dwa dni sobie poczekam po odstawieniu?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
ja na Twoim miejscu jeszcze bym nie odstawiała luteiny...No ale to moje zdanie.Poczekałabym jeszcze kilka dni i np.powtórzyła betę i testy ciążowe.Jaką masz wartość bety dokładnie?
 
Blair niby do pieciu dni sie czeka po odstawieniu lekow...
Ja jednak mam cicha nadzieje ze jednak to to!!!
Ale powiem ci ze ja tez robilam jakies 10dpo i nic niewyszlo...musialavym wejsc w historie badan
Tylko ja niebadalam tempki wtedy
 
Blair jak dla mnie moglo byc za wczesnie . Ja tak wczesnie nawet testu nie robilam. Trzymam kciukaski jak nie za teraz to za twoja walke. Tylko koniecznie cos podzialaj . Zeby znow sie tak nie stresowac
 
L4 do konca tygodnia
Bezwzgl zakaz pracowania. Mam odpoczywac.
Antybiotyk dostalam i mam mierzyc cisnienie - o dziwo wyszlo mi 130/100 gdzie u mnie norma to 90/70 .. Stad tez moga byc bole glowy
 
reklama
Ale na co ten antybiotyk? Co ci jest oprócz tego ciśnienia? Prawie nigdy nie choruję, nigdy antybiotyków nie brałam więc temat magia dla mnie.
 
Do góry