reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam
Postanowiłam się do Was przyłączyć-czy mnie przyjmiecie? ;-)
Moja ciążowa historia w podpisie..nie jest za wesołą,chociaż już mam jeden skarb na świecie.
Ale poronienia,szczególnie to w 13 tygodniu zmieniły zarówno mnie jak i mojego męża...Mnie inaczej,już się tak do końca nie uśmiecham,a mój mąż przez długi czas był zamknięty w sobie i obojętny tak jak Twój niemąż Blair-bo w skrócie przeczytałam Twoją/Waszą historię.Poronienia bardzo zmieniają związek,czasami na lepsze,a czasami na gorsze. w moim małżeństwie ciężki chwile,a wiem,że schody pod górkę zaczną się też wtedy kiedy zajdę w kolejną ciążę.
W skrócie: testuję 7 listopada,ale pewnie wcześniej mnie coś podkusi. Od owulacji biorę luteinę i acard.Po teście ciążowym zastrzyki Clexane.Choruję na Hashimoto,ale mam idealne wyniki tarczycowe,tylko na usg był leciutki stan zapalny,ale na wszelki wypadek przyjmuję Euthyrox.
Jestem z Warszawy,nie pracuję,jestem na urlopie wychowawczym.Czasem tęsknię za pracą,chcieliśmy mieć jedno dziecko po drugim,żebym w miarę szybko mogła wrócić do życia zawodowego..Ale nic to,czasem tak w życiu bywa,na opak.
Pozdrawiam Wszystkie Staraczki i Zafasolkowane :-)
 
reklama
Witam i życzę szybkiego ujrzenia dwóch kreseczek. Ja też testuję 7.11.

Blair nie kumam o co w tym wszystkim chodzi. Może to za szybko na betę? Aż tak się nie znam.
 
Cześć Laski
Ania Gratuluje, test nie pozostawia watpliwości -pozytyw jak w morde strzelił :tak:
Blair przykro mi
Przepraszam że tak krótko ale zaczął sie u nas sezon chorobowy i mam co robić przy dzieciach. Odezwę się jeszcze w wolnej chwili:tak:
 
Blair mysle ze musisz troche sie oddac w rece dobrego lekarza. Bo sie wykonczysz
Moja lekarka na taka sytuacje jak twoja a beta byla 2 i cos powiedziala ciazy nie bylo ale cos musi sie dziac w Twoim organizmie
 
Blair ja tez nic z tego nie rozumiem...prytulam..

Lebara84 witaj i zycze Ci szybkiego ujrzenia pieknych dwoch kreseczek :tak:mnie tez zmienilo bardzo po poronieniu i wiem, ze nie jestem juz ta osoba, ktora bylam kiedys, na codzien przywdziewam maske i wszystko wyglada ok, ale to co w srodku to inna historia.. wiec rozumiem
 
Jade do pracy, jak wrócę mam zamiar pogadać z G i wyjaśnić ta chora sytuacje. Wyrzucam termometr, testy, odstawiam wspomagacze, widać nie jest mi pisane. Dzieki za ogromne wsparcie :* życzę Wam powodzenia :* ja jestem tym wszystkim zmęczona i wykończona, wiec obecność na forum nie ma sensu :*


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Blair rozumiem co czujesz ale nie znikaj ... albo inaczej ... zawsze tu jesteśmy nawet jakbys miala ochote się pizalic czy wygadac na inny temat ....
 
Blair zrobisz jak uważasz. Ja bym jednak nie wyrzucała termometra i nie poddawała się. Bo widzisz sama że coś jest nie ta. Znajdź lekarza który pomoże ogarnąć temat bo coś jest na rzeczy, nie bez powodu bladziochy wychodzą itd. Może potrzebne jest leczenie itp. Odpuszczając nie dajesz sobie szansy.
 
reklama
Blair przykro mi bardzo - tulę mocno :******* A może jeszcze poczekaj kilka dnim jeśli @ nie przyjdzie to może spróbuj jeszcze zatestować... często bywa tak, że beta nie wyjdzie jak jest świeżo po zagnieżdżeniu.... a po kilku dniach może się jeszcze pozytywnie zaskoczysz??
 
Do góry