reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzięki Dziewczyny za miłe przyjęcie,obyśmy wszystkie tu zabawiły jak najkrócej jako staraczki.
Blair: widzę,że jesteś z Warszawy.Jakbyś chciała to mam 2 świetnych lekarzy-jeden to gin-endo a drugi gin (na codzień pracuje w Białymstoku,ale w Warszawie też prowadzi często konsultacje).Są przewspaniali,i do nich chodziłam po poronieniach.Przyczyny nie znaleźliśmy tak do końca,ale zlecili mi nóstwo fachowych badań: pracują obaj w bardzo dobrych klinikach leczenia niepłodności.a pierwsza ciąża z synkiem była książkowa,więc tym bardziej byłam w szoku,że potem mnie spotkały dwa poronienia pod rząd.Ale zaszczepili we mnie chociaż trochę spokoju i chęć do dalszej walki.Z resztą będę walczyć,nasz syn mówi codziennie że chce mieć brata ...Nie wolno mi się poddać.
Blair: odsapnij,a na pewno za chwilę przyjdzie czas kiedy będziesz chciała znowu walczyć: wystarczy zajrzeć do tematu :"Starania po straconej ciąży" jakie tam się cuda dzieją i po ilu porażkach są dzidziusie zdrowe na świecie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Blair
Kochana a jaka dzisiaj krecha? Moze rzeczywiscie beta za szybko zrobiona. Sprobuj jutro z rana test powtorzyc i lutke ewentualnie odloz po jutrzejszym tescie. Kurde wykresu nie widze twojego...szkoda ze tempki nie mierzylas ciagle byloby tez po tempce widac. Tulam cie mocno :*** i zycze zeby na bete bylo jednak w piatek wtedy za wczesnie! Jezeli nie wyjdzie to zapodaj reseta porzadnego i wroc ! Bedziemy czekac !:*

Ania
Gratulacje ja tez nie mam watpliwosci :-)

Lebara
Witaj i szybkiego zajscia :-)
 
Na "Staraniach po straconej ciąży" był przypadek dziewczyny, która miała niską betę ( to jej 5 ciąża) około 11-12 dnia po owulacji.Potem jakiś wolniejszy przyrost był,więc już był strach,że znowu poroni.Ale dzidzia silna i zdrowa: kilka dni temu mieli usg genetyczne :-) Nie wolno się poddawać. A wcale nie jest łatwo mi to mówić,bo już też miałam różne myśli w głowie,ale np.mi pomogło chodzenie do psychologa,oczyściło mnie z napięcia.I teraz pierwszy cykl starań i zobaczymy z jakim skutkiem (w dwie ciąże zaszłam za 1 razem,w 3 za 5).Nie nastawiam się teraz na ciążę,jeszcze jest we mnie spor strachu po poronieniach,a to wiadomo nie sprzyja płodności
p.s czy luteina dopochwowa podwyższa temperaturę?bo wcześniej brałam duphaston i nic takiego nie zauważyłam.Ale gdzieś wyczytałam,że luteina podwyższa i wtedy wykres trochę bez sensu
 
Melka oczywiscie skonsultuje to z moim lekarzem tam u Rodzicow, to świetny specjalista, tylko daleko, mysle ze cos wymyśli...

Lebara wiataj, jak mozesz to prześlij mi na pw namiary na tych lekarzy

Miss kreska wyskoczyła jak jeszcze barwnik szedł i była widoczna bez rozbierania testu, nie robiłam foty bo po cichu myslalam ze idzie w dobra str i beta bedzie powyżej 0.

Temat starań odkładam na po ślubie...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Blair: najczęściej ciąże nas spotykają wtedy kiedy się tego najmniej spodziewamy :-) wierzę,że jeszcze przed ślubem zaczniesz staranka i to ze zdwojoną siłą. Zaraz wyśle pw
 
Do góry