reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Aniu supeer cieszę się że się udało :)) jeśli nie będZiesz piła z 2/3 godzinki to możesz zrobić test i dzisiaj :) ale już teraz Ci gratuluję bo kreską jest ciemną i raczej nie ma wątpliwości :)

Blair kochanie przykro mi :( co się dzieje z tymi durnymi testami.. tyle razy już nas oszukaly... Trzymaj się :**
 
melka antybiotyk taki uniwersalny na wszelkie zakażenia ..

Mozliwe ze to oko ktore mi tak poczerwienialo i ropialo - moze byc jeszcze niedoleczone. Dlatego boli mnie oczodół i głównie lewa strona głowy :-)

Baba mnie ofc zje.ała ze jak sie zaczyna przeziebienie to zeby podejsc po L4 a nie faszerowac sie wszystkim co popadnie.

W pt jeszcze progesteron ..
Ale cos czuje ze nic z tego
 
Zouza nadzieja umiera ostatnia ;) Ja też tak czuję, nie żebym była pesymistką czy coś. Mam ogromną nadzieję choć wiem że to początki starań. Ale takie tam te moje dziwne przeczucie w głowie jest. Mówiłaś lekarzowi że może kropek gdzieś tam już jest? Antybiotyk nie przeszkadza?
 
Ten antybiotyk jest rowniez stosowany przez kobiety w ciąży takze na tyle jestem jeszcze spokojna :)

Ból głowy naćmiewa mi wszystkie inne ewentualne objawy :p
 
reklama
Do góry