reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Miss &&&& za wizyte;-)

Blair to teraz za ktorym razem sie udalo?;-)

Jezzuuu jak jet zimno:/ ja mam 0 stopni:/ szyba do skrobania w aucie...musze rekawiczek poszukac!!!

Zouza ja jak w przyszlym tyg. Bede chodzic na rano tez zaloze zimowke czape i rekawiczki bo zimno o 5 rano bedzie:/

Moje dziecko tez sie smarka...no zobaczymy czy cos sie rozwinie:/
 
reklama
Jula &&& za zdrówko całej rodziny.
Zouza ty się nie ociągaj i szoruj na lipcówki. To piękny miesiąc na dzieciątko, lato z wózeczkiem :-)
 
no ja bardzo chętnie, nie wiem jak żołnierzyki
czy dały rade czy gdzieś nie spie..ły nie w te strone co trzeba :p

20. lipca urodziła sie moja Mama wiec prezent dla babci byłby idealny :-D

ja jestem z czerwca, choć miałam się urodzić w lipcu wiec akurat może :-D

chociaż nie wiem jak to kiedys liczyli, niby jestem wcześniejsza a ważyłam 4000 :tak:
 
Witajcie kochane :-)


Zouza, melka kciuki za owocne owulki :-)



Blair piekny bladzioszek i ciesze sie, ze dzis znowu wyszedl kochana zaciskam za Ciebie mocne kciuki :tak:


Missiiss piekny brzusio kochana i kciuki mocne trzymam za wizyte :-)


Julcia oj tak wczoraj kolejny dzien walczylam na wysokich obrotach hahah, a dzisiaj bedzie nie lepiej, bo kilku nauczycieli sie pochorowalo i jeszcze bede miala zastepstwa i to z 1 i 2 klasa hahahah wykoncza mnie jak babcie kocham, bo te dzieci to diabelki wicelone :-D



Watpliwosci witaj kochana :tak:


Blair kochana z facetami tak niestety jest, potarfia nas zranic slowem czasem to jest nieswiadome, ale ich meska duma nie pozwoli tak latwo przeprosic... przeszlam swoje to wiem i mam nadzieje, ze sie dogadacie kochana, trzymam za to kciuki.
Moj byly- nasz zwiazek byl bardzo skomplikowany i na moje nieszczescie razem pracujemy, a to jest prawdziwa meczarnia, bo rany sa rozdrapywane codziennie- tez kiedys powiedzial pare slow za duzo, wszystko sie rozpadlo, a ja nie wybaczylam, bo to co wtedy powiedzial bolalo... wiem, ze teraz zaluje, ale coz...teraz jest juz za pozno... dlatego mowie Ci, ze twoj G na pewno tez zaluje tych slow, a ja mam nadzieje, ze u was bedzie dobrze.

Kornelia super, ze przygarneliscie pieska, aj tez w te wakacje przygarnelam taka zblakana psinke i jest taki pocieszny, mam z niego mega radosc :-)


Julia zdrowka kochana ;-)


Missiiss a co do facetow to dobre hahaha ja uwazam, ze to oni by sobie bez nas nie poradzili, bo kto by im gotowal, pral, sprzatal i jeszcze te inne rzeczy z nimi robil? Hahaha marzyciele :-D:-D:-D


A ja teraz po @ to moj M ma przerabane :-D

Heheh milego dnia :-)
 
julia, patrząc na mojego brata to jakies 5kg :-D
a ona jeszcze mega długi był i jak mama szła to był brzuch brzuch długo brzuch i potem ona :-D
jak siedziała to kończył jej się na kolanach, kosmos :-D

a ja urodziłam się z zapaleniem pęcherza i pępowiną w okół szyi
i gdyby nie to że mama zaczela wrzeszczeć to by mnie zostawili bo się zagadali i jakoś tak nie zwrócili uwagi
a ja sina :szok:
 
Hej dziewczyny- sorki ze nie zagladam i nie jestem na biezaco ... mam maly problem :/

Przypomne sowja historie:
W tej firmie mialam staz przez 5 miesiecy z gwarancja zatrudnienia na 3 miesiace...
Po podpisaniu umowy o prace 1 pazdziernika bylo L4 przez kilka dni potem znow normalnie pracowalam i teraz chce isc na L4 ale juz do porodu ...

Straszy mnie ktos ze nic nie dostane - zadnych swiadczen bo moja umowa o prace moze byc potraktowana przez ZUS jako fikcyjna - bo ciaza zaraz na poczatku umowy no i L4.
A jak mam dowod na to ze nie jest fikcyjna bo staz mialam w tym miejscu i w umowie zawartej jeszcze przed stazem miedzy urzedem pracy a "pracodawca" jest zobowiazanie do podpisania umowy o prace na 3 miesiace ? czy to nie jest wystarczajacy dowod? Czy bylabym w ciazy czy nie - mialam gwarancje zatrudnienia?
No i jesli chodzi o L4 to jak mam udowodnic ze bylo potrzebne? czy jakies zaswiadczenie od lekarza ze bylo potrzebne - bo przeciez na L4 nie jest napisane z jakiej przyczyny:/ jak mam udowodnic ze L4 nie jest fikcyjne?

moze nie bedzie kontroli i moze nie bedzie zle no ale juz sie stresuje choc nie powinnam
 
AnnaMaria, nie masz sie czym przejmować, na prawde
wszystko jest ok i zgodnie z prawem

do nas np. przyszła dziewczyna - dostała umowe o prace na 3 miesiace i po tygodniu poszła na L4 bo ciąża ..

no i nie bylo jej rok, nikt do niczego sie nie przyczepił a kontroli mamy w firmie sporo

ofc przedłużenia po ciąży nie dostała :)
 
AnnaMsria nie martw sie na zapas, mzsle ze nie masz czym. umowa jest ok a informacje czy L4 bylo potrzebne nalezy sie od lekarza a on jak bedzie taka potrzeba to bedzie wiedzial co napisac zeby nie podwazyc swojego zdania. a poza tym ciezarna moze miec wiele dolegliwosci zacznij sie martwic dopiero wtedy gdy zajdzie taka potrzeba a teraz ciesz sie ciiaza i L4 :-)
 
reklama
Jazza
Haha no ba bo procz wszystkich ziemskich zwyklych rzeczy... sami loda by se nie zrobili :p:-D:-Dhahahahaha chyba ze niektprzy sa tak wygimnastykowani, io matko juz zaczynam sobie to wyobrazac :O :O :-D:-D
O kurka pracowac z bylym z ktoeym duzo cie laczylo... podziwiam. Milego dzionka :-) Ty jestes jak bomba pelna energii:-) dzisiaj mi dasz trosze?;-) no i dzielnej walki z dzieciaczkami ;-)

Zouza
Haha ty to jestes tez aparatka:-D kolezanka z pracy wczoraj do mnie dzwonila co tydzien wczesniej zrobila testa ode mnie i przyniosla l4 i ten sie jej pyta oj chora jestes co ty biedna zlapalas a ona do mnie mowi juz chcialam mu powoedziec ze sperme w miednice palancie :p a ja w brecht :-D agentka z niej tez. A ze kierownika pedalka mamy takiego prawdziwego potwierdzone to jego reakcja byla jak baby ;-)

Annamaria
Spokojnie. Ja bym sie nie przejmowala mialas prawo zajsc w ciaze i oni maja obowiazek przedluzyc ci umowe do dnia porodu i nie ma innej opcji. Jak beda chcieli skontrolowac skontaktuja sie z lekarzem. Moja mi mowila jak dawala mi pierwszy raz l4 ze musi wpisac w komputer leki dodatkowe i zalecenia zeby w razie kontroli nie przyczepili sie ze bezpodstawnie wystawia l4. Kochana jestes w ciazy nie mozesz sie denerwowac. Idz na l4 od tego listopada i niech cie w nos pocaluja :tak:. Chyba w pracy cie szef niczym nie straszy co?
 
Do góry