reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Blair, chłopem się nie przejmuj

w myśl zasady:

- jak ze 100 mężczyzn wybrać idiotę?
- LOSOWO

:-D

Mój T puka sie co dziennie w czoło jak widzi mnie latającą i robiącą testy owu.
A ile sie nagada przy tym o matko kochana :-D

Nauczyłam się ignorować to do granic możliwości, tym bardziej że wiem że to ja mam rację.

---

Jak juz sie przewali przez mnie rano żeby wstać do pracy, a ja sie obudze i tak na mierzenie to już nie zasne ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mojemu o mierzeniu temp, testach itd w ogóle nie mówię. Twierdzi że skoro inni mają bez problemu dzieci to my też zaraz będziemy mieć. Tych z problemami z zajściem w ciążę (a jest ich dużo) wyparł z głowy chyba. Kiedyś też myślałam że wystarczy do łóżka skoczyć i bach - dzidzia. A to nie takie proste...
 
Melka bo masz racje... to takie niesprawiedliwe:/

No ja dzis do pracy jade na popoludnie, kiepsko sie czuje jestem przeziebiona:/ oby sie nie rozwinelo chorubsko....
 
Blair czy juz moge gratulowac? ;-) kciuki ! ...
Chlopa ci powalilo ... ehhh

A mnie chyba jakies przesilenie dopadlo ... i mysli ... typu ze nic mi nie wychodzi .... zmeczona sie czuje....
 
reklama
Anula jeszcze nie, po usg ;)

Jezuuu ten test to 10, a zrobiłam i kasetowy 25 bo te 10 to gratis, no i jest cień cienia!!!!! Aaaaa Boże dzieki Ci!!!!!


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Do góry