reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Blair i ty będziesz taaaaaaka duża niedługo ;-)
Zouza o której testujesz?

A no już widzę 16. Pytam żeby cię przypilnować byś się nie nachlała znowu ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i tu pojawia się problem :-D
bo jade jeszcze do Taty na cmentarz, potem do Mamy na chwile. Podejrzewam że będę w domu koło 17-18, czyli wtedy dopiero.

Został mi ostatni test - nie przewiduję innego wyniku jak + :-D
 
Tak teraz sobie mysle jak przez ta nystatyne ta baba spowoduje ze poronie to ja zapier...e!!! Przepraszam nie mam sie komu wygadac :-( a wyniki z p. Kardiolipinowych beda za tydzien... :-( boje sie jutrzrjszej wizyty.. . Boli mnie w miejscu gdzie dzidzia znow i plamienia delikatne ale takie nitkowate lekko. :-( kurde. .. na bank ptzez ta nystatyne mialam biegunke ! Zabije ja jak cos sie stalo mojemu chrupkowi :-(
 
Melka
Nie wiem ale na ulotce pisalo ze nie bierze sie tego w ciazy a ona mowila ze w pierwszym trymestrze mozna :-( ptzestalam brac to go..no i nie mam juz biegunki a jak bralam to mialam. Narazie leze i odpoczywam i ciagle mysle ze mnie z tej jednej str boli :-( a do jutra jeszcze czasu troche...
Przepraszam was ale bardzo sie boje :-( przeciez nie pracuje odpoczywam i dlaczego te plamienia i bol... jak juz sie przyzwyczailam ze musi byc dobrze tak teraz mnie to znow zaczyna przerazac :-( przepraszam za moje zale :-(
 
reklama
Miss pisz ile wlezie, kto cię lepiej wysłucha jak nie my. Z lekami jest tak że ten sam lek na różne osoby różnie działa. Pogadaj z dr może coś innego przepisze. Nie zamartwiaj się bo chrupek też się stresuje.
 
Do góry