reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Juz po wizycie, pani dr przesympatyczna i kompetentna, od razu włączyła mi luteine i dała skierowanie na bete. Przy badaniu stwierdziła ze wyglada jej to na wczesna ciaze. Mam jutro nie iść do pracy i sie wyciszyć i odstresować.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja na razie sie nie ciesze na zapas, bo dr powiedziała ze luteina moze ale nie musi pomoc. Bo przyczyn moze byc duzo tych poronień. Zalecała udać sie do kliniki hematologii gdzie badają takie przypadki jak moj gdyby znowu sie nie udało.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
blair trzymam kciuki !!! pozytywne myslenie duzo daje , masz 2 czy 3 razy dziennie brac ? co powiedzila na poziom progesteronu ?
to samo sie ciebie missis tyczy :) lekarka nie chce ci krzywdy zrobic plamilas i bez nystatyny, moze przeforsowalas sie wczoraj :/
 
reklama
Blair Mis_Trzymam_Kciuki.jpeg
 

Załączniki

  • Mis_Trzymam_Kciuki.jpeg
    Mis_Trzymam_Kciuki.jpeg
    62 KB · Wyświetleń: 34
Do góry