reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam się piątkowo-weekendowo :-)
Blair mega się cieszę że temp dalej wysoko no i że to była owulka. Ile u ciebie trwa faza lutealna? Trzymamy &&& :-)
Zouza kończy ci się @ więc w weekend szalejemy co? :-D
 
reklama
No mam taki zamiar;-) dzis tylko do apteki skocze i nieruszam sie do wieczora...

Wczoraj pisalam ze maz przyjechal do domu, ale za nim wrocilan od lekarza juz go wzywali wiec musial jechac, ale mimo to tak mnie wkur....il ze do tego jak sobie pomysle to mnie szlak trafia
 
Julia może właśnie tego ci trzeba - porządnego odpoczynku. A z mężami tak już jest - z nimi źle, bez nich jeszcze gorzej... Chociaż ja nie narzekam, ale czasem ciśnienie potrafi podnieść. Nie ma nudy :-)
 
Melka ja tez ogolnie nie narzekam ale czasami to podniesie mj cisnienie!

Zouza a wiec sa u mnie brat i jego narzeczona na caly tydzien pomagaja w opiece nad mloda...i jak wiadomo musze dbac o obiad bo z pracy wracaja...wczoraj na obiad mialy byc pyzy i sosik z dnia poprzedniego, do tego przyszla bratowa z domu przywiozla golabki, obiad szybki bo ja do lekarza jechalam i niedalabym rady tego ogarnac...
No a moj maz jak wrocil do domu, zrobil sobie te pyzy sosiku itd... jak sie okazalo moj bezmyslny MAZ zjadl caly sos ktory mial byc dla wszystkich to jeszcze tatusia zaprosil na obiad!!!! No ja pier...le!!! To my bez obiadu zostaljsmy bo pyz niestarczylo sosu juz wogole, a on pretensje o co mi chodzi ze moge sos z paczki sobie zrobic!!!! WTF!!!!!!
Krew mnie zalewa...i takim sposobem pozbawil nas obiadu...dzis tylko pisze sms do mnie bo jak stwierdzil jestem niemila...FUCK
Czlowiek sie dwoi troi zeby to wszystko ogarnac...

Dobra ide spac...fakt ze dzis jeszcze jestem nabuzowana...pewnie do tego zmeczenie...
 
Witam sie porannie kochane :-)

Julia przykro mi kochana, ale zobaczysz w koncu sie uda.. wiem, ze to wszystko nie jest sprawiedliwe, ale my tez doczekamy sie swoich pociech... czekam na dziecko 5 lat.. od grudnia staramy sie mowiac idziemy na calosc, a bedzie co bedzie i boli jak sie nie udaje, ale wierze, ze juz niedlugo.. kochana po prostu jednym latwiej drugim ciezej, musimy dluzej poczekac na swoje szczescie, ale uda sie i bedzie mega szczescie.. dlatego przytulam do serducha i pamietaj glowa i piers do przodu i idziemy dalej z nadzieja :tak:
A faceci.. coz.. potrafia wkurzac... moj tez czasem podnosi mi cisnienia i mam ochote wtedy zakopac go w ogrodku, ale potem mi przechodzi, bo w koncu nie jest taki zly.. ale to jest wlasnie roznica plci hehe

Blair kciuki za umowienie wizyty :tak:

Dla wszystkich starajacych sie owulkowo i trenujacych kciuki i powodzenia i niech moc i szalenstwo bedzie z Wami. szalejmy dziewczyny haha :-) tez nam sie od zycia cos nalezy nie? ;-)

Pochmurno, ciemno, buro, ponuro... jesien.. ble... ale co tam :-)

Milego dnia kochane :-)
 
oczywiście :-D

tak sie zastanawiam czy nie napić sie jakiegoś alko na rozluźnienie przed "normalnymi" staraniami ..
ale potem sobie przypominam że jednak nie lubię ..

:baffled:
 
Jazza masz racje, takie informacje musze sobie przetrawic i bedzie git;-) mysle czy tego infolicku niezapodac;-)
No pogoda nierozpieszcza Nas
Swoje juz czekasz na malenstwo a po takim czasie nieszukacie przyczyny?

Zouza ja w sobote chce wyjsc z dziewczynami i zresetowac sie!!!!!
 
reklama
Jazza masz racje, takie informacje musze sobie przetrawic i bedzie git;-) mysle czy tego infolicku niezapodac;-)
No pogoda nierozpieszcza Nas
Swoje juz czekasz na malenstwo a po takim czasie nieszukacie przyczyny?

Zouza ja w sobote chce wyjsc z dziewczynami i zresetowac sie!!!!!
Też muszę się zresetować - bo zwariuję - a weekendu nie będzie niestety - taka praca :(
 
Do góry