reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ja uwielbiam czerwone winko i czasem z M wieczorkiem sobie po lampce pijemy. Miałam na czas starania unikać alkoholu bo wydawało mi się że przeszkadza ale gdzieś wyczytałam że spokojnie można to sobie odmawiać nie będę :-)
Zouza ale tak w ogóle nie lubisz? Może nie znalazłaś po prostu jeszcze takiego które ci odpowiada? Bo jakby nie było alko zawsze zmniejsza stres...
Julia dla mnie babskie wyjście to mega dawka energii na długi czas.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tam wielu koleżanek na miejscu nie mam, a jak mam to albo w ciąży albo siedzą z dziećmi ..
Wiec pewnie kropelki % nie uświadczę :)
Piwa nie lubie, po winie mnie skręca .. jako rodowita góralka piję czystą, no ale pić samemu z chłopem w domu to zakrawa pod patologie :-D poza tym co to za przyjemność ..

Mogłabym wyjść na miasto, ale z drugiej strony szkoda kasy.

A co facetów .. Ja bym kazała zrobić sos na nowo. No sory ..
Mój tak raz spróbował i przez tydzień sobie sam obiady robił. Także pyta teraz dwa razy czy może :tak:
 
Julia jeszcze nie szukamy przyczyny... narazie daje nam czas... wiesz jak poronilam 5 lat temu to wszystko wygladalo, ze ze mna jest ok, a przyczyny poronienia byly rozne i ogromny stres i anemia i wplyw tabletek anty ktore bralam jak zaszlam, one tez jakis wplyw mialy i pare innych rzeczy.. a teraz mysle, ze to stres.. to ze za bardzo chcemy i blokada jakas, bo sie boje, aby sytuacja sie nie powtorzyla, bo przezylam to wtedy strasznie... narazie daje nam czas jeszcze

Zouza ja znowu za alko nie przepadam, ale od czasu do czasu jakie winko dobre.. moje ukochane martini.. ehh uwielbiam,a le jest takie zdradliwe hahaha ze tym sie upijam najlepiej.. czysta mi nie podchodzi jakos..;-)
 
dzień dobry :) w końcu piąteczek :)
ja już w pracy, ale biorę się za papierologię :D i wcześniej spadam :)

temp powoli sobie szybuje, ale kurczę myślałam że wyznaczy owu na dzień później, teraz to nie wiem czy jakieś szanse będą.. okaże się za tydzień :p we wt idę zrobić progesteron, to będzie 7dpo, zobaczymy co z tego wyniknie. Trochę ciężko z jednym serduchem, ale w lipcu wystarczyło, pozostaje czekać

Julka zaraz będę dzwonić i coś kombinować :)
odpocznij sobie dziś porządnie :)
z tymi chłopami to czasami tak bywa... trzeba ich do pionu doprowadzić :p

Melka trwa 12 dni, temp zbyt wysoka nie jest, ale grunt że była owu :)

Jazza czy Ty może chodzisz do gina w wawie? masz jakiegoś swojego zaufanego?

Miss a Ty jak dziś? spokój?

co z naszymi ciężaróweczkami? Mychunia, Motylek? Chłopaki siedzą grzecznie?

martwię się o Aschlee...
 
Ostatnia edycja:
Blair z tym wyznaczaniem owu na OvuF to różnie jest, najważniejsze że śluz był tego dnia i miały w czym pływaczki się poruszać. Czekamy na dobre wieści ;-)
 
Julka na liście możesz mi wpisać 27.10 oby szczęśliwy :)

Melka chodzi mi o to że jak w czasie jak żołnierze byli dostarczeni to jajo mogło być już niezdolne do zapłodnienia, ponoć jest to możliwe tylko przez 6-12h. Ale matematyka, matematyką a natura swoją drogą :p
 
Hej
Dziekuje ze o mnie pamietacie :-*

Julcia
Wez clo od 5-9 i inofolic tak jak ja ;-) ja przy tym cyklu pierwszym z inofolikiem zaszlam :-) zaczelam go brac pod koniec wczesniejszego cyklu i bralam pozniej do pare dni po owu bo sie skonczyl i juz nie kupowalam. Co do dl stosowania clo chyba so rozne opinie. Zobacz w ulotke. Mi jeden lekarz kazal tylko 3 cykle i w sumie ten tez ale sie uparlam i wzielam ten 4 cykl :p pozniej mialam miec pol do roku czasu przerwy. Jak w tamtym roku. Tylko nie przeraz sie ulotka bo ta ulotka jest straszna jak dla mnie ta od clo ;-) a co do meza ehh. Chlopy juz takie sa. Oni siedza w jednej szufladce i juz. Byl glodny i myslal zeby sie tylko najesc. Ja swojemu Awsze mowie podzielcie sie obiadem.;-) a on zawsze no wiem wiem... :p odreaguj sobie wyspij sie kochana i zresetuj. Wspolczuje ci tej pracy :-\ chyba tak jej nie lubisz jak ja swojej bbrr. Dlatego mam przeogromna nadzieje i mocno bardzo trzymam kciuki by sie udalo teraz!! :*

Jazza
Za ciebie tez mocne kciuki! Mam nadzieje ze zalozycie z blair i julka i reszta lipcoweczki :-) co do alko ja bym piwo od meza pilaaaaa:O haha jak siedzi i pije to mi slina po cycki leci a piwoszka nie bylam nigdy ;-)

Blair
Zrob papiry i uciekaj doma :-) mocno kibicuje :-D teraz najgorsze czekanie bbrrr. Tez sie wlasnie martwie o aschlee :-(

Ja dzis sie czuje dobrze ale jak wspominam srode to sie wlos mi jezy na glowie.... dlatego tak dzis sie boje wizyty. I boje sie ze mi nie da l4... bo plamien juz prawie nie ma. No a chce byc w domu minimum do konca pazdziernika.
 
reklama
Do góry