reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Zouza ja dzisiaj zaczęłam robić testy owu, ale będę na nie patrzeć z przymrużeniem oka. Dziś jaśniutka krecha ledwo widoczna. Czyli jest ok. To mój 12 dc a biorąc pod uwagę że moja faza lut. trwa ok 15-16 dni, cykl najkrótszy miałam 31 a nadłuższy ten ostatni 39 to owu powinna być między 15 a 24 dc. Zakładam że będzi ok.18-19 dc. Czyli gdzieś za tydzień. We wtorek pęcherzyk miał 11 mm, endom.48mm więc wszystko jakby na razie pasuje. To dopiero mój drugi obserwowany cykl więc wszystko to takie gdybane. Ale ginka mówi że ładne pęcherzyki już się szykują na kolejne cykle więc jak nie w tym to w innym ale się w końcu uda.
 
reklama
Moj test mowi ze musza byc wyrazne zeby miedzy 24-36h byla owu.

Jak w tym roku nam sie nie uda to poprosze gin o taki monitoring. Choc jak byla w sierpniu to pokazywala mi jajnik po owulacji :-) i ze byla i ze ok. No ale nie wiadomo co dalej .. Ost cykl bardzo krotki.

A jak to bd ok to meza wysle na badania. Choc mam wrazenie ze u nas to a) za bardzo chcemy b) za duzo stresu w pracy ..
 
Mój test na takiej samej zasadzie działa także jeszcze przez pare dni powinien być bladzioch. Też do końca roku daje nam czas a potem coś będziemy działać z gin. Teraz byłam kontrolnie i przy okazji obejrzała pęcherzyki. Ale mówi że jest ok i na luzie serduszkować. O to u mnie nie trudno bo bez stresu podchodzę. Założyłam z góry że trochę to potrwa.
 
Kornelka dziekuje;-)
No powiem ci ze moja babcinka ma juz za soba z 4 lub 5 zawalow...wiec sporo...ale mam nadzieje ze jeszcze z Nami pobedzie to kobietka po 80...
Co do staran to jak sie nastawiasz zle jak zakladasz ze sie nieuda tez zle ...hehe ja pierdziele jakie to zakrecone...

To ja juz wiem dlaczego mi temp. Na 36,8 utrzymuje od 2 dni bo juz ostatnia faza...
Masz racje niemoge sie przejmowac bardziej zrezygnowana jestem na to...
Chcialabym rzucic te obserwacje w cholere ale zobacze jeszcze i potem koniec, bo mam ochote na luzie sie starac...
 
Ja juz tez w domu.

Julcia
Ja bym raczej w przypadku twoich tak poznych owulacji wziela od 5-9 dc i wtedy kolo 14 dc poszla na monitoring. Przeczytaj sobie ulotke. Ja juz tyle razy bralam clo i jak np wzielam od 3 dc nie mialam owu z clo... a od 5 tak. Zrobisz oczywiscie jak uwazasz. &&& trzymam mocno :-) to czy wezmiesz 2czy 5 nie zrobi ci roznicy jezeli chodzi o samopoczucie a mysle ze wtedy dasz jajnika szanse na tworzenie pecherzyka ktorego podrasujesz clo. Ale to tylko taka moja mala teoria ;-) trzymam kciuki tak czy inaczej za owocny cykl!:-)
 
Julia bo to z tym staraniem tak jest! Ja też myślę o tym codziennie, chociaż próbuję nie myśleć, podchodzić na luzie, ale nagle na ulicy widzę te wszystkie mamy z wózkami lub brzuszkami i weż tu nie myśl :-D My to mamy przesrane bo bardzo chcemy mieć dzidziusia, obserwujemy, badamy, bierzemy suplementy, dbamy o siebie, a nie udaje się, chociaż to dzieciątko byłoby wyczekane, wychuchane, ukochane :) a są takie panienki i kobiety, które wcale nie chcą, a dostają ten piękny dar i potrafią go wyrzucić na śmietnik albo zamordować z zimną krwią! I gdzie tu sprawiedliwość??? :-(

Ps. weź clo tak jak uważasz, może coś pomoże, a zaszkodzić raczej nie zaszkodzi :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julia kazdy organizm inny. Moze musisz brac np1.5 tabletki clo... Poza tym on sie kumuluje to znaczy w nasstepnym cyklu oraganizm powinien juz innaczej zareagowac. No i nie ma co sie poddawac w koncu sie uda.

Miss ja mialam pozne owulacje i bralam stnadardowo 3 -7 . TU bardziej chodzi o dawke nie dIen w ta czy w ta
 
Ostatnia edycja:
Do góry