reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Zouza co niema? Wiesz co ja mam badam drugi cykl i mam ostatnia faze wyzsza...

Miss wiesz co a wezme co mi szkodzi tak jak piszesz;-) wyprobuje;-)
Jak sie dzis czujesz? Jutro idziesz do lekarza?

Kornelia no taki jest swiat:/ nic niezrobimy...czas pokaze jak to pojdzie...;-)
 
reklama
Kasikz no wlasnie kiedys 1 tabl. Byla za duzo, rok temu 0,5 tabl bylo ok...a teraz to nie starcza...ale to pewnie z wiekiem sie zmienia wszystko...
A jak dlugo mozna brac Clo? Dobrze czytalam ze 4 cykle? A pozniej co? Chwila przerwy i znow moge brac czy jak?
 
Jestem w pracy jestem psychicznie roz****na...zmeczona oczy ledwo otwarte...troche mi sie wglowie kreci...juz mialam wykombinowac zeby nie isc...i zaluje ze nie zostalam w domu. Napewno niedam rady
 
Witam wieczornie z łóżeczka ;) nie miałam jak odpisywać bo robiłam sobie hybrydki na pazurkach a pozniej Tesciowa przyjechała ;)

Julka Miss cos jest z tymi lewymi jajnikami faktycznie, ja tr długie cykle tez mam z lewych. Dzis mnie tak bolał ze siedziałam zgięta na kanapie ;/

Zouza owocnego testowania ;)

Julia przykro mi z powodu Babci :( ale nic nie jest przesadzone, wiadomo ze lekarze tak mówią na wszelki wypadek ale trzeba miec nadzieje :*
Dasz radę! Ułoży sie wszystko, powili ale sie ułoży :*


U mnie na bank po owu wieczorne badania to potwierdziły ;) no to mam nadzieje ze sie uda... Próbowałam sie dzis gdzies zapisać do gina, ale nie szło sie dodzwonić... Jutro bede od rana próbować, a po ndz lecę na progesteron, mam nadzieje ze tym razem wyjdzie ładny...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Hej Wam!

Zouza dalam rade ale na poczatki byl kryzys:/
Niestety ja jeszcze dzis ide do pracy:/

Blair no musisz sie umowic do lekarza bo jak sie uda za co bardzo kciuki trzymie&&&&

Watpliwosci dam chyba jakos rade te okolicznosc zachowam sobie na pozniej;-)
Milego dnia;-)

Ja dzis nigdzie sie niewybieram wiec przykleje sie do lozka dzis!!!
 
reklama
Do góry