reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Teraz gin chce zobaczyc czy lewy jajnik pracuje wiec prosze o kciuki!!!!

Miss trzymaj mocno!!!;-);-);-)

Ide spac cos ta pogoda taka, normalnie chodze pi 23 spac ale od wczoraj godz 20-21 i mega zmeczona, to pewnie przez ten bol glowy jeszcze.

Dobranoc laski;-)

Melka jutro chce piekne wiesci;-)

Watliwosci spokojnej podrozy;-)
 
Ostatnia edycja:
Hana sluz mógł byc zaburzony

Miss a to Jaś urwis! ;)

Julia ja kupując zmywarkę myslalam ze jesli kupuje mniejsza to pod względem załadowania a nie ze mi talerze nie wejdą. Ale chyba zostaną, za bardzo mi sie podobają ;p

U nas dzis ze staranek nici, G miał z kumplami wyjsć na godzinke na piwo a jak wyszedł z pracy po 16 tak dopiero wraca do domu i bedzie w ciagu godziny, jak dzwoniłam przed chwila czy wszystko ok to był wcięty :/ ale ze prawie z kumplami nie wychodzi to Mu nie ględze, ech no trudno, ten cykl stracony, kolejny... moze następny bedzie moj...

Przerobiłam sobie pazurki na czerwone hybrydy :) i mi lepiej ;P


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Ja również :kawa: :)
To moja druga dziś już ..
Ależ mnie ta głowa napindala, coś strasznego, jeszcze mi się taki ból nie zdarzył wcześniej :(
 
Witam się i ja w ten piękny, ciepły PIĄTECZEK :-) Test negatywny, temp bez zmian, @ chyba drogę zgubiła. Jak się w ciągu kilku dni nie pojawi to śmigam do gin. Może coś nie tak ze mną. Ale dziś to nieważne. Zapowiada się słoneczny weekend, czas rodzinnego grillowania i wypadów na rowerek :-)
 
Witam;-)

Zouza witaj w klubie obudzilam sie z bolem glowy:-(

Melka ehhh ten tescior;/ to czekamy na rozwoj wydarzen

Milego dnia, ja do pracy wyezdzam o 13 weacam o 23,30 zajebiscie
 
reklama
julia, pracujesz na zmiany?

melka, czekamy czekamy :)

mój ovu stwierdził że 30.09 miałam owulacje
co dało się odczuć w tym cyklu zdecydowanie ..
serduszka niby też w odpowiednim miejscu ..
także zobaczymy, choć mam mieszane uczucia :)
 
Do góry