reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Melka to przyjde do ciebie na nauki;-) teraz postaram sie byc cierpliwa!;-)

Paulina niepomoge bo jestem na kom, ale z testami owulacyjnymi jestem na bakier heh
 
reklama
Miss może to głupie ale ja po prostu czuję że to nie to. Ale jak się @ nie zjawi to w pon pójdę na betę.
Julia zapraszam :-) Ja ogólnie jestem w gorącej wodzie kąpana ale tłumaczę to sobie tak że nerwy szkodzą i mojej głowie i jakby co fasolce, więc trzeba cierpliwie czekać. Ja tylko nie mogę bezczynnie siedzieć, bo wtedy głowa pełna myśli itd. Dziś np po pracy jadę na grzyby. Uwielbiam spacerować z psiakiem po lesie.
 
paulina, z testami to nie pomoge bo się nie znam
ale wykres to Ty powinnas jednak regularnie prowadzić ;)
bo i temp nie o tej samej porze, i zamiast po @ zacząć mierzyć to gdzieś przy końcu dopiero ..

ciężko wyczuć co i jak
 
Melka mam identycznie jak o czym sobie z mezem rozmawiamy i mowimy np. Ze kupimy za 2 miesiace to ja Chce Juz teraz;-) wiec rowniez w gotacej wodzie jestem kąpana.

Miss noga niejest zle, troszke boli jak chodze, jest znosnie ale zobaczymy po 8 godz. Ciaglego chodzenia:/

Miss jest taka sprawa...mierze sobie temp w tym cyklu i o 4 rano mierze bo to najlepsza pora alr jak jeden tydzien pojde na nocke to bede.musiala mierzyc pare godz po polozeniu sie spac czyli kolo 12 w poludnie, czy to jest sens?
 
zakupy internetowe zrobione :tak: wszystkie rzeczy do porodu dla siebie mam zamówione i kosmetyki oraz środki higieniczne dla małego :tak: oprócz chusteczek nawilźanych do pupy i pieluch, bo to w biedronce kupię :-D

a dziś jedziemy po kocyki, beciki, wózek + wszystkie akcesoria do niego oraz łóżeczko + wszystkie akcesoria do niego :-D
 
Julia
Srednio ma to sens. Moze i bedziesz widziec owu ale bedziesz miala ciagle zaburzona tempke bedzie to malo miarodajne. Jak ci sie chce to sprobuj ale w sumie chyba mysle sobie ze jak ci potwierdzi gin owu powie mniej wiecej kiedy owu to ja bym odpuscila. Po co pozniej przezywac pozniej lekkie spadki czy wzrosty :-) takie moje zdanie ale zrobisz jak bedziesz uwazala ja jestem z kazda twoja decyzja :-)

Mychunia
Ale super :-) ja narazie kompletnie nie czuje tego ze bede wszystko kupowac... nie wiem czemu . Martwie sie narazie jak podziele ta milosc... no i chcialabym corke :p
 
reklama
Do góry