reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Anulcia
Dziieki ze pytasz :-* dzis akurat kiepsko bo mnie brzuch boli caly dzien. Jutri sie nie wybiore do pracy bo sie boje taki kawal jechac pociagiem isc do pracy i wracac. Wysle jutr l4priorytetem ooleconym to na pn bedzie. Fajnie ze twoj maly na pilke chodzi . Mam nadzieje ze moj jas tez bedzie kiedys chodzil na jAkies zajecia. Jasko dal mi dzis popalic. Ugryzl mnie do krwiaka w tylek... az lzy mi stanely w icczach bo nie dalam mu tabletu. Tak sie wkurzylam ze oznajmilam mu ze koniec z tabletem . Miesiac kary. A pozniej bede mu dawac raz na 3 dni po godzince dwie max. Aggrr
Kuruj sie tam masz siczek z malin? Ja robilam w tym roku chetnie bym sie podzielila:-)

Jjulcia
Jak samopoczucie przed jutrzejsza praca? I jak noga?

HhanAsmietana
Ja orzy clo nie mialam prawie wg plodnego . Bylo malutko po pierwszym skoku tempki. Jak mialam naturalna owu w pierwszej ciazy to mnie zalewallo a przy clo prawie susza :-)
 
Miss jakie auto kupiliscie?;-) no my musielibysmy tez zmienic za jakis czas auto bo jak zamiar mamy powiekszac rodzine to ciezko z tym autem bedzie:/
U nas na szczescie warsztaty niepotrzebne tato bardzo dobrze sie zna i zawsze pomoze i P tez sie zna:-D

Zouza mnie nadal tez glowa boli:-(

Hanasmietana niezastanawiaj sie nad sluzem dzialaj;-);-);-);-)
Ja teraz tez bylam na Clo i wiesz co nawet uwagi niezwrocilam, teraz sie przyjrze;-)

Nic jeszcze troszke i ide spac:/

My remont mielismy 3 lata temu jak sie wprowadzalismy, ale duzo rzeczy chce zmienic, corce pokoj zrobic zeby miala dla siebie i ja tam przeprowadzi;-)
Z tym remontem to tylko malowanie bedzie reszta to wymiana umeblowania...


Jestem wkuta, nic niemoge zrobic na ovuf :/ zadnych zmian zrobic bo ciagle tylko sie laduje;/

Miss a no kiepsko sie czuje glowa boli;/
Niechce mi sie isc ale co zrobic, ciaza to teraz piorytet a do tego prace trzeba miec;-)

Mychunia gratki z wizyty;-) oj wspolczuje tej diety:/

Blair to mam szczescie i mi talerze wchodza z Ikei;-)
 
Julia, oby przestalo :)
Mnie ćmi caly czas ..
A mdlosci mam falowo .. Az maz mi poszedl do sklepu po czekolade karmelowa z orzeszkami solonymi, no powiem wam - pycha :p

Niestety, nie pomogla :D

Poza glowa bola mnie jeszcze sutki, massssakraaaa .. :)
 
Julia
Ja mam xare picasso chromo :-) jest rodzinny fajny i pakowny a choruje na c4 grand z prostym dachem z tylu bez scietego bagaznika :-)
Do do clo ono uposledza ciut wzrost endometrum moze dlatego ten sluz tak kuepsko wiidoczny. Jak bedziesz na monitoringu niech ci zmierzy procz pecherzyka rowniez endometrium ono tez jest bardzo wazne :-)
 
reklama
Do góry