reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hallo kochane

dzis BB mialo jakas zawieszke od rana byl problem z wejsciem tu...

A wiec na najpierw bylo mierzenie temp...spadla! szybko test, ale to tylko formalnosc byla bo brzuch bolal jak na @ ...Test oczywiscie negatywny i na chwile obecna @ sie rozkrecila...
Pozytyw z tego ze juz jest @ wiec zaczynamy nowy cykl!

Prosze o kciuki bo jade do lekarza

Dziekuje bardzo za kciuki:*

ten cykl tez bedzie na obserwacji lekarza bo chce zobaczyc czy lewy jajnik dziala....ehhhh
 
reklama
Julia &&&& mocne :)
Mnie dziś tak podbrzusze i jajnik (chyba) napindala że ledwo siedze ..

forum od rana niedostępne także zamiast nadrobić i poczytać to tylko F5, F5 :p
a teraz kiero przyszła wiec konspira ;)
 
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif



II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
MotylkowaOna , Iwo , Mychunia (7cykl)

GRUDZIEŃ 2014 Anula1988 ewelina_shn

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)

KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) susel (16cykl)

MAJ 2015 AnnaMaria (2 cykl) Aschlee 25 (4 cykl)

CZERWIEC 2015 Missiiss1301 (24 cykl)

majdaczek14
[*] aniołek 9tc

Starające się: 8


WRZESIEŃ
melka19 - @ 29.09


PAŹDZIERNIK

Hanaśmietana - @ 11.10
kornelia1802 - @ 14.10
zouza - @ 14.10

watpliwości - @ 15.10
Anula88 - @??
Jazza - @ 26.10

julia0903 - @ 31.10


POCZEKALNIA
jołasia
, malena100
 
Hej
Matko jak ja sie nawsiekalam na forum!!! Na komorze pisze ze nie moglo sie z netem polaczyc na tablecie ze przeladowane no a ja myslalam ze zwariuje bo sie az na mezu wyzywalam :p

Julia
:-( ja chcialam cie na czerwcowkach! Abuu... kurcze czemu wszystko jest niby ok a nie wychodzio_O nie kumam tego... ale ciesze sie ze masz dobry humor i sie nie zalamalas.

Jazza Julcia
Tak trzymajcie :-*:-*:-*

Mela
Nie testujesz?:-)

Asia
Ja cie to juz 20 tc:-)
 
Asia super, że już połowa za Tobą :tak:

kasikz ani się nie obejrzysz, a będziesz rodzić :-D

a mój ma codziennie bynajmniej raz czkawkę :-)

julia no szkoda, ale ważne że @ już jest i można zacząć starania od początku :tak:

a ja mam dziś wielkie plany sprzątaniowe ciekawe czy dam radę :confused: bo jutro przyjeżdża do mnie moja mama, siostra i mój chrześniak (jest na etapie raczkowania, więc podłoga musi lśnić) :-D
 
Miss no widzisz co zrobic, wiesz co niejestem zla, ale boje sie ze moge niezajsc w ciaze jak do tej pory....nie mialam problemu...hmmm musze jeszcze bardziej wyluzowac,ale jak?! Wiem ze czas z praca sie kurczy i to mnie przeraza...
Musze znalesc jakis zloty srodek;-)
 
reklama
Julia szkoda, że @ jest, ale &&&& za następny :) ja przez dni płodne tylko 2 razy zdążyłam z mężem się <3 bo w weekend na uczelni byłam, więc też nie wiem czy coś z tego wyjdzie :(

Gabis gratuluję córci! :)

Asia i Kasikz - gratuluję już połowy ciąży! :)
 
Do góry