reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Melka
To czekamy:-) oby @ nie przyszla!

Julia
Hmm ja osobiscie nie wierze w blokady psychiczne. Sama wiesz jak swirowalam jak baaaardzo tego chcialam i co? Wystarczylo tylko owu zrobic i jest. To samo po Antosiu. Kurcze wykres taki ladny byl nie kumam tego.

A dzisiaj nie ide do gina troche moze zaluje ale sie ciesze ze dalam rade. Dobrze sie czuje i to mnie troszke martwi. Juz bym chciala mdlosci co by pamietac ze w ciazy jestem :p. Pierwsza wizyta bedzie najbardziej stresujaca .... a to juz i az w piatek..
&&&&& za wizyte Twoja :-)
 
reklama
Julcia no to razem idziemy przez kolejny cykl a co bede miala towarzystwo ;-)

Miss kurcze a moze wybierz się wcześniej do lekarza ... jakia duphason ci zapoda albo co ... l4 ... odpoczywaj ....

Kornelia oby sie cos wyklulo ....

Jezuuu taka chora sie czuje ze masakra ... dawno juz mnie tak nie brało ....
A ja z inofolikiem ... ale nawet nie czuje coby jaja pracowaly ... moze bez ovu w tym mc albo co ...
Piesio dal czadu o 1 ...bawić się chcial,potem o 3 ... i przed 6 ... ale co tam, malusi jest ;-)
 
Miss pesymistko jedna normalnie tylko ci tyłek przetrzepać. Nie stresuj fasolki czarnymi myślami. Zobacz ile tu osób wierzy że wszystko będzie ok.
 
reklama
hej hej :)

ja już po egzaminie no i chyba będzie dobrze ;)

ostatnio mnie nie było bo siedziałam nad książkami, ale już wracam pełna wigoru bo to był ostatni stres zapowiedziany na ten rok :D
kurczę miałam dziś niemałe problemy z termometrem, mam nadzieję że to tylko kwestia baterii...
coś kojarzę że mnie dziś nad ranem chyba jajniki bolały jak jeszcze spałam, szyjka już się otwiera lub otworzyła, ale śluz jeszcze kremowy, wczoraj lekko lepki się robił, więc wszystko zmierza ku owulce :D ech tylko mój Przedślubny jakiś niełóżkowy ostatnio...

Julka no nie wierzę, a taki ładny wykresik był! ale jak nie ten to następny :* &&&&

Miss będzie dobrze, jak niepokoją Cię te plamienia to jedź na konsultację na ip a w pt normalnie do lekarza :)
 
Do góry