reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Julia dziekuje czuje sie dobrze.
Kibicuje ci jutro! Zreszta wszystkim wam kibicuje.

My z Ignasiem mamy dzis polowinki :-) 20 tc...kiedy to zleciało?

Pozdrawiam i jutro chce tu z rana podwojne kreseczki widziec!!!
 
Asiu to brzuszek juz tak niepobolewa? To dobrze!!!
No wlasnie a pamietam jak niedawno mialas II♡ kreseczki...

No zobaczymy czy bedzie sie czym chwalic
 
Julka kryzys brzuszkowy mialam w sobote, wczoraj bylo ok i dzis tez. No kochana ja tez pamietam te 2 kreseczki moje ♡♡♡♡♡♡

Kasikz gonisz kochana gonisz. Moj Szymon wczoraj rano w koncu poczoł kopniaka takiego praedziwevo. Maly tak fikal z rana ze az smiac mi sie chcialo. Cudowne uczucie :-)
 
Jula kciuki ! Czekam na pozytywne wieści do kawki w pracy ...

Miss a ja ... bez napinki juz ... teraz psiak odwraca uwage obsesyjnego myslenia ... mam co robić ;-) jest tak pocieszny ze szok ....

Asiu no i jak szybko zlecialo ;-)

Ide się szykować na jutro ....
 
Anula88 wiesz czasami tez bym chciala psiaka ale kurde jrdnak to obowiazek...wiec mozr na starosc hehe.
A ze piesek odwraca swoja uwage to bardzo dobrze;-)
 
Gabic gratulacje kochana :-)


Asia gratulacje poloweczki jeszcze troche :-)


Julia kciuki za jutro kochana :tak::-);-)


Missiiss moja Ty zlota wszystko bedzie piknie i ja to wiem, pamietaj, ze wierze w Ciebie nawet jak Ty przestajesz :-D:tak:;-):-)


Mychunia to nie jest zle myslenie kochana :tak:

Anula maltanczyki sa piekne :) ja kiedys mialam owczarka niemieckiego :) teraz mamy kundelka, moz ekiedys jeszcze wejdziemy w posiadanie owczarka.. uwielbiam ta rase :)

Padam kochane na cycki dzis. To dobry dzien mimo wszystko, nawet mimo @. No coz trza szukac pozytywow. Always look on the bright side of life. Right? Oczywiscie, ze right :) :-D


Hmmm a moze ten cykl bedzie moj :) :-D

Uciekam w ramiona mezczyzny mego :-)

Dobranoc :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie porannie :-)

jaka cisza... jestem pierwsza chyba haha

Julia termin nastepnej @ to 26 pazdziernika

Pochmurno, ale przynajmniej nie jest za zimno ;-)
A tak w ogole to gooood mooorning suuuuunshineeeee :-)

Milego dzionka:-)
 
Do góry