reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Julka mi sie wydawało ze widzę obok tej kropki na gorze, ale nie wiem czy nie jest to po prostu ślad gdzie powinna byc kreska, oby to był blady bladzioch ;)
A małej przejdzie ;) pewnie boi sie ze bedzie musiała sie rodzicami dzielić ;P

Anula88 ooo ale fajnie to czekam na zdjęcie psiunia :)


Watpliwości oj to miałaś dzis "wesoło" z małym
Ja w apce (Tapatalk) mam szybka odp na dole a jak nacisnę + po lewej to otwiera mi sie okno edycji i na dole mam taki jakby obrazek z górami i on jest wlasnie do załączania zdjeć


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Dobry wieczor
Niby weekend a ja jakas zmeczona ..
O 5 pobudka bo na grzyby
Popoludniu padłam :)
Starania poczynione :p
Ciekawa jestem czy cos nam z tego wyjdzie tym razem :)
 
Miss jak tan sie czujesz?

Watpliwoscie w polsce chcesz isc do lekarza?

Zouza o matko tyle grzybow?;-)

Aschlee wspolczuje mldosci, dalas rade dzis z obiadem? Trzymaj sie:*
 
Julka do lekarza nie, progesteron.zbadam raczej tylko .. jak wynik nie bedzie taki to mam jeszcze w moim miescie tu w de 2polskich ginow innych :) w bdg prywatnie sie czeka dlugo (tzn na pewno dluzej niz bede a prog. Zbadam sroda czwartek a w sobote/niedziele juz wracamy)
A u mnie na wsi gin w przychodni nie ma nawet usg i przyjmuje dwa razy w tygodniu :/...
jak bedzie wynik do tylka to tu pojde z wynikiem i wyprosze lutke ...
 
Julia dalam rade.Za to wieczory ostatnio dla mnie to po calym dni sporo stresu...oby ten bol brzucha minal bo po tych wszystkich przejsciach jest to dla mnie bardzo stresujace:baffled: do tego moje cisnienie znow zaczyna wariowac bede musiala pogadac o tym z lekarka...byle do wizyty
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie jeszcze weekendowo

Blair sukienka cudowna. My planujemy tylko cywilny i chcemy jak najszybciej, ale ja bed emiala prosta sukienke biala of course- tak sobie wymyslilam

Mychunia slicznie wygladasz na tym zdjeciu

Zouza u mnie pol roku jeszcze i tez bede 30tka juz mnie to czasem doluje, ale coz.. za to wygladam mlodziej i to mnie pociesza

Tinus kochana wracaj do nas szybko i trzymam za Ciebie mega mocne kciuki kochana

Aschlee juz teraz zaciskam kciuki za wizyte

Missiiss a odnosnie przyjaciol itd to pamietaj ze masz teraz nas kochana. A ja mialam zawsze wielu przyjacio, kolegow, kolezanek.. hmmzawsze wiecej jednak kolegow i przyjacil, bo z facetami zawsze najlepiej sie dogadywalam... moj ojciec mial tylko corke i wychowal ja tak, aby z nim mecze ogladlaa i na mecze jezdzila i aby umiala gadac o autach i je naprawiac i dlatego zawsze w gornie facetow czulam sie najlepiej- dziewczyna kumpel/ Jak wyjechalam zagranice to z czescia przyjaciol kontakt sie urwal i po powrocie zostala garstka. Teraz jest moj M i moj przyjaciel, z ktorym pracuje- facet oczywiscie, o ktorego moj jest zazdrosny. Z M potrafimy rozmawiac o wszystkim. A z przyjacielem potrafie wisiec na telefonie i ze 2h. chociaz nie lubie dlugo rozmawiac przez tel to z nim rozmawiam.
Trzymam za Ciebie mega kciuki kochana :*

Julia za Ciebie zaciskam mega kciuki kochana:* moze za wczesnie jeszcze na test Nie znam sie na wykresach, temp itd, ale wierze, ze Ci sie udalo

Wybaczcie, ze dopiero teraz pisze kochane, ale ten weekend byl okropny... w piatej w nocy wyladowalam na IP... mam male problemy ze zdrowiem, one akurat w zajsciu nie przeszkadzaja.. coz nie bylo wesolo.. oslabilo mnie troche...
A dzis na dokaldke jak tylko wstalam zaczela sie @... szlag....%&&^%#@#$^*(**....coz wyplakalam swoje i zeby nie plakac dalej wzielam sie za to co mi wychodzi, cyzli gotowanie...zrobilam karpatke, spaghetti i paszteciki z miesem.. M mowil, ze nie powinnam, ale musialam sie czyms zajac.. nie bylo mnie dla nikogo, nawet tel nie odbieralam....
Jutro do pracy, czuje sie ok, wiec pojde..

Buziaki
 
Do góry