reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam sie z rana:)

Nikt dzis jeszcze nie napisal...;p

Jazza kurde a tak trzymalam kicuki, no nic, dzis ladna kiecke zaloz glowa do gory i za kolejny cykl:)
Podaj date nastenej @ wpisze cie

Aschlee jak dobrze pamietam masz jutro wizyte, wiec mam nadzieje ze ona cie troszke uspokoi:) trzymam kciuki&&&&&&&&

Watpliwosci pewnie idz sobie ja zabadac!

Cos jeszcze mialam napisac zapomnialam...;/;/;/
 
Hej dziewczyny

Wczoraj tylko na chwile wpadlam poczytac bo bylam caly dzien na chrzcinach aa pozniej znajomi wpadli. O dziwo dobrze sie czulam jak zasypialam. Dziekuje ze pytacie:-)

JuliA
Kiedy powtarzasz testa?:-)

Jazza
Kochana tulam i caluje cie mocno mocno!¡ mam nadzieje ze po tym incydencie z ip juz sie czujesz o wiele lepiej. Ja mam akcje ze mdleje.... ale niby wszystko ok a w ciazach mi sie to zawsze nasilalo. Co do @..... szma...a. sorry ale inaxczej jej nazwac na ta chwile nie moge :-\ trzymam za ciebie ciagle kciuki i czekam na dobra nowine!:tak: ja tez bylam chlopczyca teraz tez lubie i pracowac i rozmawiac bardziej z facetami. Co niekoniecznie podoba sie mojemu staremu ;-)

Zastanawiam sie czy jak pojde jutro do gina to czy procz wydania 100 zl bedzie cos widac juz....
 
Witam wszystkich :) W weekend nie miałam okazji do Was zajrzeć bo miałam już zajęcia na uczelni a wczoraj mi żołądek dawał popalić cały wieczór i noc, że nie miałam siły na nic....

Skończył mi się staż i narazie tydzień w domku, więc korzystam z okazji i się wyleguję jeszcze w łóżku :)

Pozdrawiam :) i trzymam kciuki niezmiennie &&& :)

Ps. Piękne suknie Mychunia i Blair :) Ja miałam taką:
ab78fcaf16.jpg
 

Załączniki

  • ab78fcaf16.jpg
    ab78fcaf16.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 46
Miss kochana witaj;-)
Test pewnie jutro powtorze no vhyba ze @ mnie wyprzedzi....
Co na to wyglada bo temp mi spadla o 0,1 wiec
A ktory tydzien juz masz? Bo na fonie nie widze

Kornelia piekna sukienka;-) a co tam z zoladkiem sie dzieje?
 
Ostatnia edycja:
Miss to co do tej wizyty to kurde czasem moze byc sredni...widzisz niektorzy juz widza serduszka inni nie...moze jak jestes spokojniejsza i juz nie plamisz tak to moze poczekaj do piatku...w piatek tez bys placila za wizyte?
 
Witam sie porannie :-)

Julia dziekuje kochana :* no dzis nie sukienka, ale zrobilam sie na bostwo coby sobie humor poprawic:-D i cycyki do przodu of course ;-)
Kciuki trzymam za testa kochana :tak:

Missiiss dziekuje kochana:-) no szma..a su...a ale coz zrobic... kurcze caly c zas zbiera mi sie na lzy od wczoraj... i jak tu pracowac?
A u mnie omdlenia tez sie zdarzaly... ale ostatnio serce...to juz trzeci raz kiedy mialam takie akcje.. jest tak zawsze jak cos przezywam i czyms sie zdenerwuje... mam niedobory potasu i podobno to przez to...

Zapowiada sie piekny dzien... tylko humor nie zapowiada sie ok haha

Milego dnia :-)
 
reklama
jazza, nie ma się czym dołować :)
30 fajny wiek :D

moja kiero dziś oznajmiła że siostra jej w ciąży
i tak sie cieszy i w ogole ..
a jak przychodzi temat ciąż w biurze to od razu zmienia front
zeświruje z nią :(
 
Do góry