reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzien dobry.
Julia wizyte mam 1.10 czyli w srode dopiero:tak:

AnnaMaria no mam nadzieje i staram sie nie przejmowac,myslec pozytywnie ale nie zawsze to wychodzi:zawstydzona/y:

Milego dnia
 
reklama
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif



II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
MotylkowaOna , Iwo , Mychunia (7cykl)

GRUDZIEŃ 2014 Anula1988 ewelina_shn

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)

KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) susel (16cykl)

MAJ 2015 AnnaMaria (2 cykl) Aschlee 25 (4 cykl)

CZERWIEC 2015 Missiiss1301 (24 cykl)

majdaczek14
[*] aniołek 9tc

Starające się: 8


WRZESIEŃ
melka19 - @ 29.09
julia0903 - @ 30.09


PAŹDZIERNIK

Hanaśmietana - @ 11.10
kornelia1802 - @ 14.10
zouza - @ 14.10

watpliwości - @ 15.10
Anula88 - @??
Jazza -n @




POCZEKALNIA
jołasia
, malena100
 
Melka kochana i jak?:) test dzis robilas?:)

Aschlee trzymaj sie pozytywnych mysli!:)

Jazza no to faktycznie masz przeboje z tym sercem...mam nadzieje ze bedzie lepiej

a oto moja kiecka slubna
107031876.jpg
 

Załączniki

  • 107031876.jpg
    107031876.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 51
Julia ja się czuję jak przed @. Zawsze mam takie uczucie pełności podbrzusza. więc dziś albo jutro zawita. Poza tym mi też temp spada. U mnie cykl średnio 33 dni, ale zdarza się 31 albo 36 dni więc opóźnienia są normalne.Nie testuje, czekam. Co ma być to będzie.
 
Julia twoja suknia też boska :) A żołądek to chyba się czymś wczoraj przytrułam, ale już dziś ok :)
i &&&& cały czas,....

Jazza przykro mi, ale następnym razem się uda :&&&&&&&

Melka - &&&&& oby @ nie przyszła :)
 
Julia no staram sie baaaardzo trzymac tych dobrych mysli.Duzo czytam,bawie sie z cora, zamowilam nam juz zabawke... dosc czasochlonna ale za to bedzie fajna ozdoba :) byle tylko nie myslec i nie siedziec bezczynnie bo tylko niepotrzebnie sie wtedy czlowiek martwi:tak:a Twoja suknia cudna:tak:

Jazza kochana kciuki za nastepny cykl:tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Melka trzymam kciuki zeby ta wredna @ nie przyszla jednak:tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Aschlee kochana a co za zabawke zamowilas?;-)

No sukienka niedawno poszla do komisu...bo pod lozkiem lezala a szkoda by sie zmarnowala:/

Melka trzymam &&&& niema @ jest nadzieja;-)
 
Dzięki dziewczyny ;)
Powiem wam jak ja ogólnie podchodzę do tego całego wyczekiwania na 2 kreseczki...
U koleżanki w pracy jest dziewczyna która od zawsze wiedziała że nie będzie mogła mieć dziecka. Ma ciężką chorobę immunologiczną. Na pierwszy rzut oka młoda, silna, piękna 30-latka. Ale jej organizm nie wytrzyma ciąży. Na adopcje też nie ma szans. Mimo to skończyła studia, zna 3 języki, jest wiecznie uśmiechnięta. Jest jej ciężko kiedy widzi małe dzieci. Sama nigdy nie poczuje kopnięcia pod serduszkiem, nie przytuli swojego maleństwa, nie dostanie kartki na dzień mamy... Dlatego ja cieszę się że mam tę możliwość, mam kogoś kogo bardzo kocham i kto chce dzielić ze mną życie i tak jak ja wyczekuje tych dwóch kreseczek. Jeśli okaże się że mamy jakiś problemy medyczne, będziemy szukać lekarza który nam pomoże. Mamy XXI wiek, medycyna potrafi zdziałać cuda, więc każda z nas w końcu będzie mieć to upragnione maleństwo. Jak przyjdzie @ trudno, za miesiąc znowu będziemy próbować, do skutku.
 
Melka kochana super podejscie do sprawy:tak:...wiesz jak czytam takie historie to na prawde strasznie mi przykro ze sa takie sytuacje gdzie para nie moze miec Dziecka tym bardziej ze adopcja to nie taka latwa sprawa do zalatwienia mimo ze Dzieciakow w Domach Dziecka jest bardzo duzo...strasznie to smutne:-(

Julia a no ja wynalazlam cos takiego...Junior-Sequin-Art-Fawn.jpgksg-sequin-art-cockatoo-396-p.jpglondon-sequin-art-style-p7184-17972_zoom.jpgToucans.JPG{w=500,h=500}.th.jpgsa rozne wzory tych obrazow a wszystko zrobione z cekinow:-DBardzo mi sie podobaja tez obrazy z platkow kwiatow:-D
 

Załączniki

  • Junior-Sequin-Art-Fawn.jpg
    Junior-Sequin-Art-Fawn.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 37
  • ksg-sequin-art-cockatoo-396-p.jpg
    ksg-sequin-art-cockatoo-396-p.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 58
  • london-sequin-art-style-p7184-17972_zoom.jpg
    london-sequin-art-style-p7184-17972_zoom.jpg
    55,1 KB · Wyświetleń: 34
  • Toucans.JPG{w=500,h=500}.th.jpg
    Toucans.JPG{w=500,h=500}.th.jpg
    54,7 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Aschlee swietne i trzeba miec zgrabne rece do tego :) czyli byc dobrym manulanie:) a ja niejestem hehe:) ale pomysl na ucieczke mysli i dobra zabawa:)

Melka19 no to fajnie ze doceniasz to co posiadasz:) to bardzo wazne. Wiesz ja do tej pory mialam podobnie ale ostatnio cos bardzo niecierpliwa sie zrobilam;/ robiac te testy niepatrze na to tak ze ja musze byc w ciazy...itd, tylko ja robie testy bo jestem bardzo ciekawa!
Ha taka sytuacja! w kolenym cyklu postaram sie opanowac ciekawosc i grzecznie czekac hehe, bede w sumie do pracy chodzic wiec czasu niebedzie , za chwile remont zaczynamy wiec wogole bedzie zajecie:)
 
Do góry