reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Kochane nie martwcie sie z powodu fenoterolu bo lekarz na pewno w razie potrzeby zapisze zamiennik:tak:

Asia to oby dwa tygodnie szybko zlecialy i w koncu zasluzony odpoczynek:tak:
 
To i ja dorzucę coś od siebie ;-)

Julia tak jak Blair pisze. Mi nawet w dniu okredu test nie wykazał ciąży a w niej bylam ;-) więc nic straconego

Co do twardnien. Żaden lek nie jest obojętny ale na twardnienia no spa działa i wole ja brac niz rodzic wcześniej. Czasem sam magnez nie pomaga. Nie mowie tu o braniu nospy nad wyrost ale jeżeli czuje potrzebe to się nie zastanawiam. Gdyby byla niebezpieczna to żaden lekarz by jej nie proponowal a nie bez przyczyny jest tez stosowana w szpitalach. Jedna moze miec twardnienia ktore sa zwyklymi skurczami macicy ktora sobie w ten sposób ćwiczy przed porodem a u drugiej moze to byc objaw niebezpiecznego skracania/rozwierania szyjki. Zawsze lepiej sprawdzić jak to jest w naszym przypadku. Ja jestem zdania ze lepiej pójść na dodatkowa wizyte czy na ip raz za duzo niz za malo. W końcu chodzi tu o dobro naszych dzieci ;-)

To się rozpisalam :-) buziaki dla wszystkich ;*
 
Watpliwosci a ok wszystko ;) termin na 11 grudnia wiec jeszcze troszkę. A wyprawki juz trochę mamy... łóżeczko, materacyk, jedna posciel, kocyki, ubranka, rozek, reczniczek z kapturkiem, smoczki,pieluszki, pampersy, kosmetyki kąpielowe... ojj trochę tego jest :-)

Aaaa no i czekamy z Kubusiem na Twoje dwie kreseczki :-D
 
Jak przygotujecie kacik dla Malenstwa to czekamy na fotke :) ajj takie zakupy sa kosztowne ale tyle frajdy daja :))) jak ten czas leci :O jeszcze troszke i bedziesz tulic Kubusia :)
 
Ewelinko czas zlecial prawda?:) sporo juz macie:) to dobrze bo taka wyprawka mega droga;/
No zobaczymy, za 2 dni mam termin @, dzis kolejny test zrobilam...kusil bo mam kilka w domu....jak zrobilam niby jedna kreska, teraz na niego spojrzalam niby cien cienia...ale pewnie to przebarwienie...

Jazza
haloo?:) dzis mialas temin wyznaczony.... licze na to ze wredota nieprzyszla!!!!!:):)
Odezwij sie:)

Kochana ja wierze ze jak ten lek wycofali to maja jakis inny wprowadzony! niemartwcie sie na zapas i duzo kochane wypoczywajcie!!:)

Ja wlasnie obiadek szykuje a nawet dwa bo M na trase zupke jeszcze robie heh
 
reklama
Ojjj leci czas leci :-) no trochę kosztowne dlatego rozkladamy sobie co miesiąc trochę ;-)
Kącik będziemy przygotowywac w listopadzie i na pewno się pochwalę hihi :-D

Julka jest nadzieja jestem tego naocznym dowodem :-)
 
Do góry