reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Watpliwosci a no czuje sie nie najlepiej...dzisiaj mdlosci daja popalic niesamowicie do tego brzusio troche pobolewa bo rano wybralam sie z corka do parku na plac zabaw wiec teraz troche poleguje na sama mysl o obiedzie mi nie dobrze a jeszcze chwila i trzeba zaczac gotowac.Nie wiem czemu ale troche mnie nerki bola.Byle tylko z Maluszkiem bylo wszystko dobrze to wszystko przetrwam
 
reklama
Hej :)
Ja dzis nie mam zamierzonej temp bo myslalam ze mam zegarek nastawiony a nie miałam, sierota ze mnie ;p no i G nie dorwalam bo utonelam w notatkach, ale dzis mi nie ucieknie ;p

Co do leków to zgadzam sie z Ewelinka ze nie ma co przesadzać ale jak trzeba to trzeba, lepiej wziąć jedna wiecej tabletkę niż pozniej sobie wyrzucać ze sie nie wzięło. Mowię to z doświadczenia niestety. Bo ja jestem antytabletkowa, ale teraz wiem ze ciąża to wyjątkowy stan i łamie swoje przyzwyczajenia.

Ewelinka to sporo juz macie ;) faktycznie lepiej sobie to rozkładać bo na raz to duży wydatek, ale jaki przyjemny ;)

Julka &&&&& wierze ze bladzioch bedzie ciemniejszy ;) wklej moze zdjęcie ;)

Ja sobie zaraz kawkę wypije i znowu nurkuje w notatki, aaaaa

Dzis 11dc a ja mam sluz płodny przez inofolik i wieska, a owu i tak bedzie pewnie w terminie czyli w sob-ndz


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Blair kochana to trzymam &&&&&
Kochana wkleje bo co mi tam...ale juz troche jest zdewastowany;/
Otwieralam go i tak widac slad na tym...hehe
Sadze ze to przebarwienie bo od razu sie niepojawil..
 

Załączniki

  • 1411899222784.jpg
    1411899222784.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 92
Ostatnia edycja:
Kochane ale tam gdzie widac tylko cien do gory to nie kreska...tylko ja nozem niechcacy uszkodzilam:/ niby ta kreska jest dalej...

Melka kochana postaram sie;-)
 
Uff w koncu moge cos napisac :) od 11 do 19.15 malego mialam i dopiero czas dla siebie :) P wlasnie robi nam nalesniki a po jedzeniu musze hacjende ogarnac bo jutro znowu od 8 mam Malucha:) dzisiaj mial okropny dzien i caly czas krzyczal ale przetrwalam hihi :)

Julka ten tescioch tak podziarany ze widze tam pare kresek hihi :) ale jutro juz nam dodasz pieknego tlustego bladzioszka bez dziar :D:) &&&&&&$
 
Watpliowsci wyglada ten test jakby wojne przeszedl hehe;-)
To czas napewno ci zlecial...moze jakos pogoda tak dziala na niego...

A ja od mojej corki pierwszy raz uslyszalam ze " niechce malej dzidzi" normalnie w szoku bylam...zapytslam sie dlaczego a ona na to "ona sie chce bawic z tata" ehhh troszke zasmucilo mnie to....
 
Julia powtórz na spokojnie w terminie ....

Weekend dobiega końca ehh ... a bylo tak milo ... no i rodzina nam się powiekszyla ... mamy psiaka ;-) ale nie umiem foty zapodac ...
 
reklama
Anula88 jak piszesz posta na fonie to to kliknij na na gorny prawt rog z tymi trzema kropeczkami...i jest zalącz obraz;-)
Co to za rasa? I jak go nazwaliscie?;-)
 
Do góry