reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Czy ma ktoras z was moze krolika samca i wie co mozna zrobic jak lata w okolo wlasciciela bzyczy podgryza i ujezdza reke??? a jaak wsadzam go do klatki to w niej bzyczy i gryzie klatke ... jak Boga kocham oszaleje z tym malym zwierzolem grrrrr
 
Missiiss kochana zaciskam kciuki za jutrzejsza bete

Watpliwosci ja kiedys mialam krolika... myslalam, ze znim zwariuje... halasowal caly czas, walil w kraty klatki i stukal w podloze... mialam wtedy psa i on sie z nim bawil.. ok tylko moj pies myslal, ze to zabawa, bo krolik sie bal.. no i jednego dnia moj pies go tak wystraszyl, ze odszedl na zawal serca....

Ja po ciezkim dniu... dlugim i ciezkim...uciekam do M:-)

Dobranoc:-)
 
Spac nie moge jeszcze mlody kaszle od 3 godzin.... wiec tymbardziej. Obudzilismy sie ze starym i tv ogladamy....

Watpliwosci
Haha stwierdzenie juli "moze mu sie sexu chce, nie pomoge :-\" haha smiesznie zabrzmialo :-D no powiem ci ze ja mialam krolika samca i wypriwadzalam go na spacer z chlipakiem skubany byl bardzo duzy . A moj chlopak jak go lapal to on zawsze mu sie spuszczal czyms bialym na rece i ubrania :-D hahahaewidentnie go nie lubil ;-) a noce byly najgorsze bo w dzien jeszcze przycinal komara a w nocy cala noc obgryzal swoja klatke a mial ja duzo 120 cm na 60 cm. I tupal w podloge przez co wszystkie jego gowna lecialy na sciane hahahaha no i mialam obsrana sciane na wys. Kolan-powaznie. Oddalam go w ciagu miesiaca w dobre rece ;-)
 
Przepraszam że się nie odniose ale jestem po 15h jazdy i lekko padam na twarz ..

26 dc, @ przyszedł akurat gdzieś po 500km ;) także jestem już na ketonalu ;) niestety mam strasznie bolesne miesiączki i gdyby nie to - pogryzłabym samochod. Ale - nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło - mam tyle kofeiny w żyłach że może i lepiej ze tym razem sie nie udalo.

Po @ zaczynamy na nowo :)

Miłej nocy
 
Zouza
O masakra a gdzie ty tak podrozujesz?:-)

A ja sie nie czuje za dobrze.... test jutro yyyy dzisiaj zrobie zobacze czy on sciemnial. Tak bym chciala zasnac a w ogole mi sie nie chce
 
Witam;-)

Zouza chorowacja pewnie piekna;-)
My teraz obierzemy kierunek Bulgaria;-)
Podaj date na priv a wpisze na liste staraczek;-)

Miss i jak test? Dzis beta &&&&&&

Shawty powtarzalas bete?;-)
Jak sie czujesz?;-)

Jazza nocny marek jestes;-) niemaasz problemow z wstawianiem?
 
reklama
Julia, nie powtarzałam bety bo u mnie baaardzo drogi koszt ;) 55złotych, także sobie darowałam.
Czuje się całkiem całkiem ;) Nie mam specjalnych mdłości, przeszkadza mi jedynie dym papierosowy , ale akurat jakoś nigdy za nim nie przepadałam ;)
 
Do góry