reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Cos czuje ze noc bedzie z glowy. Mam nadzieje ze to tylko efekt tego ze termin @ jest. Bo brzuccho jakos mnie nie boli tylko czasem cmi lekko i z 3 x zakulo lekko. Ale nospe i magnez wzielam profilaktycznie. No to trzeba sie uzbroic w cierpliwosc teraz
 
Slyszalam,ze plamienia/brudzenia moga sie pojawiac w terminie okolo miesiaczkowym,moga byc czyms normalnym ale nie musza-warto skonsultowac.Jesli cos niepokoi,to podjedz na ip tam Cie zbadaja i juz.Przede wszystkim staraj sie NIE DENERWOWAC,bo to jeszcze nikomu nie pomoglo...

Zrob bete i po 48h sprawdz przyrost.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki dziewczyny za miłe przywitanie :) kurczę ciężko nadążyć z czytaniem wszystkich postów, w takim tempie strony się powiększają :-D

Julia0903 - moja przewidywana data @ to 14.10 :)

Z tym testowaniem to tak jest, że się ciężko doczekać, człowiek żyje nadzieją, a tu 1 kreseczka i @ jednak się pojawia i smutno :( niby to był nasz pierwszy taki oficjalny ( dla mnie i męża :p) cykl staraniowy i nic, aż od razu przychodzą myśli, czy coś nie tak z nami :no: a tyle jest ciąż nastoletnich, niechcianych, i to się szybko udaje :p

No ale do końca roku bez spiny się staramy, bez monitorowania itp jeśli te 3 miesiące nie przyniosą nam szczęścia wtedy pomyślimy o jakimś lepszym wspomaganiu :))
 
Do góry