reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Może nie tyle że mnie mocno boli, tylko taka jakby ściśnięta cały czas. Pierwsze słyszę żeby głowa na ciążę bolała. Ale jestem niedoedukowana :) Amatorka jak nic. Dobrze że są tu bardziej ogarnięte w temacie kobitki. Przez weekend biorę się za nadrabianie zaległości :) Do @ jeszcze trochę, więc na razie odkładam myśli ciążowe bo inaczej nie zasnę dziś :)
 
Melka
Mnie w kazdej ciazy bolala w skroniach glownie. Teraz tez od dwoch dni pobolewa. Ale mnie nigdy nie boli praktycznie dlatego dla mnie to tez jeden z objawow. Ale kazda jest inna jedna bedzie miala objawy inna nie zauwazy nawet :-) zajmij sie cxyms i nie mysl i za pare dni zrob testa :-) wiem wiem latwo sie mowi bo ja akurat z tym sobie nie radze konpletnie hehe :-)
 
Mi wystarczy dobry film, książka, wypad nad jeziorko i głowa zajęta. Tylko muszę mieć co robić. Siedzenie i nic nie robienie mnie zabija.
 
Asiu ja mam 21dc i mam identycznie mleczny sluz z domieszka rozciagliwego....i raczej ciazy nie wskazuje bo za wczesnie u mnie:-)

Miss no to do 19 trzymam &&&&&&&&
 
Julcia
:-* trzymam kciuki:-D idziemy na czerwciwki pamietaj!!!!!!!!!!!! Bedzie dobrzs bo kurka musi byc! Ja narazie nie plamie w srodku tez nie ma sluzu zabarwionego plamieniem. Mam nadzieje ze te pare dni odpoczne i bdzie dobrze a do bety to chyba zejde normalnie...
 
reklama
Do góry