reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Zouza
No to pewnie super bylo :-)

Julia
2 male stresy za mna czyli temperatura i test ciazowy jest wysoka i test jest fajny wyrazny. Teraz najgorsze czyli beta.... spr z pierwszej ciazy jaka mialam bete w dniu miesiaczki ale to blizniaki byly nie wiem czy to ma jakis zwiazek i byla 83.... ciekawe jaka dzisiaj bedzie mam nadzieje ze minimum 30... bardzo was dziewczyny prosze o kciuki mocne mocne mocne! Napewno nie zaszkodza a sie przydadza
 
reklama
Miss &&&&&& wstaw tescioszka;-)
Do lekarza udziesz po opieke?

Shawty no droga jak pies ta bete!!! Miss tez ma ardzo droga u mnie jest chyba za 39zl...
Trzeba wierzyc ze bedzie ok!;-)
 
No wiem wiem. Mam nadzieje ze beta bedzie tez ladna.... zaraz jade na bete a pozniej z jasiem po opieke do srody. Kierowniczka mnie zabije ale mam nadzieje ze mi przejdzie i bede sie lepiej czula... i ze wszystko bedzie dobrze.
 
Missiis dołączam do trzymających kciukasy ;)
Kornelia my też tak do końca roku bez szaleństwa będziemy próbować, ale z racji że mam swoje lata od stycznie podejdziemy do tematu konkretniej. Teraz dużo przytulanka i może to wystarczy.

Mam pytanie do tych bardziej doświadczonych. Dziś 24 dc i od wczoraj pojawiło się dużo śluzu takiego mieszanego (trochę wodnisto-rozciągliwego, a trochę takiego serkowego jakby). Możliwe że tak późno mam owulacje? Cykle zazwyczaj 31-32 dniowe.
 
Witam sie porannie :-)

missiiss kciuki za bete kochana:-)

Julia ja zawsze bylam nocny marek, razem z moim tak urzeduje dlugo :-D z reszta ja zawsze mam duzo na glowie albo po prostu za duzo biore na siebie, bo wieczorami czasem jeszcze pracuje, czytam, slucham muzyki.. lubie nioc bo wtedy taka cisza wokol.. no i moim M sie musze nacieszyc po calym dniu rozlaki ;-) z reszta wyspie sie po smierci zawsze tak mowie;-) a tak na serio to chcialabym juz zaznawac nieprzespanych nocy z innego powodu.. wiadomo jakiego, ale na chwile obecna doooopa z tego i czekam na cud jakis chyba ;-) bo tylko dzieki mocom nieziemskim chyba tylko zajde w ciaze... szkoda slow ;-)

Dzis juz troche chmur u nas niestety, ale tam bedzie piekny dzien i juz;-)

Milego dnia :-)
 
Dzieki dziewczyny za kciuki.

Asiu
W nocy m ie brzuch bolal do 2. Pozniej zasnelam w koncu. Od 6 jestem na ngach i plamienia prawie w ogole nie ma. Chyba zwiekszenie lutki duzo pomoglo. Jak sie podcieram to ledwo widoczne jasno bezowe wczoraj bylo ciut ciemniejsze. Mam nadzieje ze juz spokoj bedzie. I ze sie uda.

Wchodze na wyniki a ona mowi ze bedzie dopiero w poniedzialek. A ja slucham??o_Oo_Oo_O ja mowie ze ja musze wiedziec dzis bo musze dac znac ginekologowie czy jestem w trakcie poronienia czy jednak sie uda . A ona tak patrzy na mnie i mowi dam pani nr tel do siebie i zadzwoni pani po 19 tej i pani powoem jaki jest wynik. Az mi ulzylo.... teraz czekanie 12 h prawie bbrrr
A u mnie w miescinie beta 40 zl a we wrocku 60 o_O:O jaka przebitka masakra.

Melka
Ja mialam kremowo z domieszka ciagnacego sie. Ale czy to napewno serkowaty? Bo serkowaty to raczej infekcja jest. Jak sa grudki. Jezeli masz takie grudki to tantum rosa sobie kup. ^&&&&&&& mocno trzymam :-)
 
reklama
Bardzo chcę dzidzię ale jakoś psychicznie nastawiłam się że od następnego miesiąca rozpoczynamy starania, ten była taki lajtowy, sporo w podróży więc gdyby się okazało że jestem w ciąży to zawał pomieszany z radością :) Nigdy nie obserwowałam swojego ciała itd. ale takiego śluzu to nigdy nie widziałam, a bynajmniej nie w takiej ilości. Może to faktycznie jakaś infekcja. Zresztą boli mnie od 4 dni głowa więc może jakieś choróbsko mnie dopada.
 
Do góry