reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa missiiss mordo Ty moja :-):-D:-D:-D gratulejszyn mega :-D:-D normalnie ciesze sie z Twoich wiesci jakby to byly moje wlasne hahaha:-)
i zaciskam kciuki niech ciemnieje :-D

zouza kciuki za jutrzejsze testowanko :-)

Normalnie z krzesla spadlam missiiss ... prawie :-D

A u nas piekna pogoda ;-)
Milego dnia lejdis :-)
 
Mississ
A mowilismy idz na bete:)) a tak by sie dalej myslalo wierzyc czy nie tym testom:)

GRATULUJE:) no i ja wierzylam ze sie udalo :)

po to tu wlasnie jestesmy zeby wspierac, i po to forum zeby sie wymarudzic i wyrzucic wszystko z siebie:)

Shawty ? jak tam??

Zouza - pewnie ze nie musza byc wysokie - ja tez mam w okolicach 36.7-36.8 w ciazy - wazne zeby byly wyzsze od podstawowej tempki - dlatego najlepiej mierzyc od poczatku cyklu:)
 
Ostatnia edycja:
Miss gratuluje choc Beta jest malutka poki co . Ale najwsniejsze trzemac kciuki zeby rosla.

Makdaczku przykro mi bardzo. Za kazdym razem cierpie razem zMama aniolka. Dan sobie czas na zalobe kazdy jej potrzebuje
 
reklama
Do góry