reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Przepraszam was ze swirowalam. Wczoraj naprawde juz sie pogodzilam z tym ze nie wyszlo a tu o. Poprostu za oblakana to mnie wzieli ale w pociagu .... hehe :-)

Julia
On jest mocniejszy niz na zdjeciu. I dlatego w szoku rano ciezkim bylam bo mialam ostatni test i se mysle a co mi tam!

W ogole nie mialam zadnych objawow ciazy procz tego ze mnie od 3 dni mdli z reszta pisalam ze to pewnie po salatce. A tak cyc mnie nawet nie boli ani brzuch. Sikam czesciej ale myslalam ze pecgerz przeziebiony. W szoku jestem poprostu w szoku. Oby sie tylko utrzymalo i minelo tein @. Widzicie wywolac owu ciezko u mnie ale jak juz sie wywola to sie udaje. :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie;-)

U nas ladna pogoda sie zapowiada a ja do sadu lece;/

Od rana takie ladne wiesci sa...mam nadzieje ze za pare dni bedziemy tez sie cieszyc z waszych tescioszkow;-)

Shawty i jaka beta wyszla?
 
Ostatnia edycja:
Miss - serdeczne gratulacje !! :)))


A mi sie urlop konczy. Jutro planowana @ ale ani plamienia ani spadku temp. Co prawda temp w ostatnich dniach 36,8 - 36,93 - 36,74 - 36,77 z dziś .. Ale jakoś staram się nie nakrecac. Bóle podbrzusza mam - ale zawsze mam przed @ wiec to niemiarodajne. Krzyż mnie pobolewa - ale mam problemy z nerkami więc czasami i tak boli ;) kabanosy zagryzam czekoladą - ale to też juz mi sie zdarzało ;) .. Także jak nie przyjdzie @ - jutro testuje :)

Miłego dnia :)
 
reklama
Do góry