reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Mychunia ja to w szoku bo niedawno my miałysmy 2 kreseczki na tescie a teraz juz prawie do porodu trzeba sie szykowac no masakra jak to zleciało:)

GRATULUJE DZIEWCZYNY SUPER WIESCI OBY WIECEJ TAKICH!!

i jeszcze jedno wiecej wiary kochane wiecej wiary.


Shawty ja nawet tutaj na forum pozno powiedziałam dziewczynom, wiedziała tylko Asia bo sie bałam ze jak komus powiem to znowu poronie.. ale faktycznie najlepiej poczekac albo do 1 wizyty albo do 12 tyg.
 
Shawty 23 lata to akurat:)

ja z moimi sie rodzicami nie odzywam to pewnie dowiedza sie albo od kogos albo w 8-9mscu
a moj tesc sie ucieszyl i powiedzial ze mamy warunki itd ze dobry czas a moja tesciowa to jak sie dowiedziala to w takim szoku byla (za granica jest) ze powiedziala ze jak wroci to na powytluka:)) hehe ze to za wczesnie i ze teraz sie bedzie martwic czy damy rade - ale potem do niej dotarlo to juz tak nie mowila:)

a ja mam 25 lat a moj maz 28 - i dla niej jak bralismy slub 2 lata temu to bylo za wczesnie:) a ze teraz dzidzi to tez:) sie boi ze bedzie musiala tyrac ciagle za granica bo od niej w prezencie dostalismy mieszkanie... no ale mowilismy ze sami sobie poradzimy i nie chcemy zeby nas utrzymywala przeciez:) niektorzy gorzej maja i daja rade...

Shawty - pierwszy szok a potem beda sie cieszyc:) na pewno:)
 
reklama
AnnaMaria fajna macie tesciowa jak fundnela Wam mieszkanie;-)
P. Rodzice maja nam dom zapisac;-)
Wiek na ciaze idealny, pierwsza ciaza byla tez w wieku 25 lat rodzice moi tez sie cieszyli a nawet po slubie niebylismt i mieszkalismy osobno...potem szybko remont pietra robilismy a slub to rok temu...ja czulam ze juz czas...wybawilam sie itd...
Dlaczego nierozmawiasz z rodzicami? Jesli chesz oczywiscie o tym powiedziec...

Aschlee kochana jak tam? Sasiedzi sie uspokoili?

Jazza a ty pracujesz w przedszkolu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry