reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hey kobietki ....
Ja dopiero teraz bo oczywiście wczoraj "przywróciłam sobie ustawienia fabryczne " w tel :angry: ... nie mam nic ... w pracy zainstalowałam.... BB ale oczywiście na aplikacji za cholercie nie mogłam się zalogować ....

Co u mnie ? ... W sumie to nic .... cyc boli dalej a @ jak nie ma tak nie ma .... więc czekam sobie .... śluz ciąglę jak płodny ... ten inofolic chyba na mnie źle działa ....

Misiss podczytałam w pracy ... po 1. czekam na wyniki bety .... trzymając kciuki .... po 2. nie przejmuj się ... dziewczyny wyraziły swoje zdanie, a ja wychodzę z założenia że po to tu jesteśmy ...żeby pisać,wspierać się,marudzić i dzielić smutkami jak i radościami .... tu jest " prosto" można wywalić z siebie wszystko to co najgorsze etc ... mi osobiście jest tu dobrze i zręcznie pisać o śluzie czy o tym o czym z meżem sobie nie pogadam np bo on tego nie kuma .... po 3. wklejaj foty,pisz,narzekaj, wywalaj z siebie to co cie męczy i dusi .... oooo

Ide kurcze pogrzebać w tej aplikacji ... bo na kompie jakoś się oddzwyczaiłam ...
 
reklama
Missiiss bardzo sie ciesze, ze zrobilas bete teraz zaciskam kciuki kochana za wyniki :tak:



Julia zaciskam kciuki, aby wynik byl pozytywny za tych pare dni ;-)

Ciesze sie, ze ten dzien swira dobiega konca, bo wszystko dzis bylo nie tak.. ale teraz spokoj na szczescie...
mam tez jeden problem do rozwiazania nie zwiazany ze staraniami.. ale coz czas pokaze...
Ide do mojego M ;-)

Dobranoc :-)
 
Jazza no to mam nadzieje ze problem sie szybko rozwiaze:-)
Dziekuje i rowniez tobie kibicuje!

Anula88 masakra jakas...kochana a moze wlasnie co z tym progesteronem jak pisala Asia?

Miss kochana jak tam? Pewnie siedzisz jak na szpilkach na wyniki!
Trzymam &&&&&&&&
 
Czesc

Jazza
Ja rowniez mam nadzieje ze sie problem szybko i po twojej mysli rozwiaze :-) trzymam kciuki :-)

Julia
Oj siedze siedze. Jeszcze po dzisiejszym tescie to juz w ogole... no ale zobaczymy. Narazie obczajam nowe proce bo chce odejsc ze starej. Jak sie nie uda i tylko cos znajde to odchodze.
 
reklama
Test 25 czulosc z dzisiaj od razu wyskoczyla i beta 8 !!!
ANNAMARIA
Mialas racje ze spadek to implatacja byla!!!! Kocham cie normalnie:-D
W 10 dc implantacja masakra zawsze mialam wczesniej ale kurcze fakt kazda ciaza inna. Nie moge uwierzyc. Bylam pewna ze nic a po dzisiejszym tescie znow sie zapalila lampka. Julka dzieki ze cisnelas o te wyniki i weszlam na ta str i zobaczylam. Szkoda tylko ze wylam w pociagu i caly makijarz mi splynal:-)
 

Załączniki

  • 1410932077958.jpg
    1410932077958.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 70
Do góry