reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Shawty piekna beta;-)
Kochana a dlaczego sie powiedziec?

Dziewczyny jaki ja jestem nie ogarnieta!!!! Maz bral wolne bo sprawe w sadzie mielismy miec stoim pod drzwami i czytam ze tam na niema! Patrze na daty a to jutro dopiero maz wkuty bo musi zalatwiac kolejny dzien wolnego!!!!! Wrrr
Poszllsmy odbreac dowod resjestracyjny i co sie okazalo ze niemam kary pojazdu wrrrre..wyjazd bezsensowny
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mialam 19 lat jak zaszlam w pierwsza ciaze teraz mam 23 i jestem w 2 giej powiem ci nie powinno byc najgorzej oczywiscie na początku bedzie szok ale potem juz powinno byc z gorki
 
Shawty19 nieznam twoich rodzicow ale moze jak jestes w tej ciazy to moze nic takiego niepowiedza?... ty masz 19lat tak? Masz partnera? Zadne slowa ktore wypowiedza niezmienia juz niczego...ale rozumiem twoj strach...
 
missis a nie mówiłam, tak się cieszę Kochana ;*

shawyt piękna beta :tak: Moi się bardzo cieszyli, bo o poronieniu musiałam im powiedzieć przez tel :-( tez się dużo nasłuchałam, że jestem jeszcze młoda, że będę jeszcze miała dzieci itp ech szkoda nerwów... wczoraj mi matka powiedziała, że absolutnie nie powinnam nic dziecku kupować w biedronce, bo co? powodu nie umiała wymyślić....
 
Kochana jestes dojrzala kobieta;-) wydaje mi sie ze strach ma wielkie oczy;-) a rodzice sie bede cieszyc,
Moze warto im jak najszybciej powiedziec zebys miala to za soba?;-) a niepotrzebnie bedziesz sie stresowax?
 
reklama
Shawty nie boj sie...wytlumaczcie im ze Wy dobrze znacie swoja sytuacje i wiecie ze dacie sobie rade.Jestescie doroslymi i rozsadnymi ludzmi i dla Was dzidzia jest najwazniejsza i ze bedziecie robic wszystko zeby zapewnic jej normalne zycie.
Ja calkowicie rozumiem Twoj strach ale musi byc dobrze.Na poczatku moze byc szok ale to przeciez ich wnuczek badz wnuczka :tak: najlepiej to poczekaj i wez ze soba fote z USG :tak:
 
Do góry