reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

hej :)
Julia ja nie piszę bo u mnie nic ciekawego :p mąż na weekend nie wrocil :( wiec siedzialam u rodzicow bo samej nudno :-(
Wpisz mnie na 1.10 :) od 10.09 zacznę robic testy owulacyjne tak ginka mi kazala a po za tym to czas leci jak szalony...to dobrze bo nie wytrzymuje bez męża tak dlugo :-(
 
reklama
Hejka!

Witam nowe Dziewczyny :)

Julia - witaj z powrotem! Fajnie, ze wypoczelas i mieliscie ladna pogode :)
Aschlee - ale sie usmialam z postu o rybach i mleku w tubce :) Jak sie czujesz Kochana?
Miss - tulam, badz dzielna!! :*
watpliwosci - gratuluje znalezienia pracy, dasz rade! :) NApisz koniecznie jak bylo.


Ja niestety caly piatek i sobote bylam na sluzbowym wyjezdzie, wiec tylko niedziela zostalazeby odpoczac, a jutro znowu do pracy. ehh...
My tez dzialamy bo mam wlasnie plodne ale sie nie nastawiam na nic. Jak sie nie udaje od roku to niby czemu teraz mialoby sie udac...
Umowilam sie na wizyte w tym calym Centrum na 18.09, mamy tam isc we dwoje i mamy przyniesc wyniki M. Dziewczyny, mowie Wam, ja juz stracilam nadzieje :(

Aha, Inofolic powinnam dostac w przyszlym tygodniu, bo juz wyslali.

Pozdrawiam wszystkie, milego wieczoru!
 
Didi testuj co ci szkodzi?;-) nawyzej wiecej testow zuzyjesz;-)

Tinka no to nie fajnir jak maz nie zjechal u Nas wekeendy to sa pewniaki;-)

Lili najlepiej na loozie do tego podejsc i fajnie ze tak szybko macie wizyte;-) bedzie dobrze kochana;-)

Aschlee rzeczywiscie niezly miks z tym jedzeniem, ciekawe ci bedzie dalej...;-)
 
Lili
Dziekuje:-)

Dziewczyny mam do was pytanie. Czy piersi was mocno szczypia od pierwszych dni od owulacji? Czy dopiero pare dni przed terminem @ ?? Czy inofolik cos zmienil?
Normalnie od piatku mam takie wrazliwe a dzis to mnie nawet szczypia. Dziwne. Bolaly mnie jak mialam cykle z owu ale nie tak mocno i dopiero kolo 5 dni od skokow tempki. Nie bralam oczywiscie wtedy inofoliku i sie tak zastanawiam czy to jego zasluga czy cos nie tak jest. Nie wiem czemu ale jezeli jutro sie okaze ze rzeczywiscie bol mogl byc poowulacyjny to bede chyba sie bala ciazy ale tej nie w miejscu jakim potrzeba :-\ a wtedy chyba sie zastrzele. Prosilabym was o odpowiedz bo dziwne to dla mnie jest.
 
Kochana niepomoge bo ja niebiore infolica...
Powiem ci ze mam ja troszke wrazliwe piersi i wychodzi na to ze na owulke ..
Mnie tez jakby troszke szczypaly, js biore tylko Clo
 
Julia
Dzieki za odpowiedz. :-* jak patrzylam na swoj wykres z ciazy z jaska i notatek z niego to piersi tam mnie zaczely dopiero bolec w 5 dniu od najnizszej tempki i taka sama bedr miala jutro bo wykres jest identycznny i nawet z tymi samymi tempkami. Jutro bede miala zaburzona tempke bo musze o godzinr wczesniej wstac ale licze jednak ze nie bedzie nizsza od dzisiejszej. Po konsultacji z ginem jak bedzie wsio ok wezme lutke na wszelki wypadek. Ja nawet luteiny nie biore a one tak bola. Moze za duzo tego inofoliku biore ...

Dziewczyny wypowiecie sie?
 
Julia
W ogole mam taka ogromna nadzieje ze jednak ten bol co mialam to poowulacyjny byl bo wtedy z tempka mi sie bedzie zgadzal. Jutro ide na wiyte wiec znow was prosze na kolanach o kciuki zeby gin stwierdzil ze nie ma pecherzyka i jest wszystko ok i ze endometrium tez jest ladne. To jutro 10 h w pracy bedzie dla mnie jak udreka.... jezeli sie potwierdzi owu od sb zaczne testowanie bo mam kilka testow o czulosci 10. Julia ja za ciebie &&& rowniez trzymam! Musimy isc na Majowki! Razem :-)
 
reklama
Missiiss u mnie inofolic nie zadziałał niestety :( bólu piersi ani sutków wgl nie czułam podczas jego brania...praktycznie nic nadzwyczajnego sie nie działo po jego stosowaniu a piłam po 2 saszetki dziennie. ;-)
 
Do góry