reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam z ranca;-)

Jazza kochana widzisz sorki za liste juz poprawiam....

A ja padlam wczoraj o 21 wrrr a mialam nadrobic swoj program ktory byl o 23 wrrrr;/

Milego dnia;-)

Didi i jak tescioch byl? ;-)

Miss mega mega kciuki&&&&&&

Aschlee rowniez czekamy na wiesci o fasolince;-)
A dolegliwosci ciazowe szybko cie wziely hehe;-)
 
reklama
Cześć Wam :)
Widziałam, że któraś pytała o mnie, u mnie wszystko dobrze. Termin @ się przesunął na 12.09. (piątek)
I tak leci, nie patrzę w swój organizm doszukując się czegokolwiek ;) Mija się to z celem.
 
Witam sie :)

ehhh niedobrze jest zazdroscic a tym bardziej nie powinno zazdroscic sie kobiecie w ciazy.. kazda z nas przeszła długa i zmudna droge zanim doszłysmy w to miejsce gdzie teraz jestesmy. ja was doskonale rozumiem bo sama kiedys dostawałam frustracji jak testy wychodziły negatywne..

pozdrawiam i zycze miłego dnia
 
Dzień dobry ....
Nadaje z pracy .... deszczowo u nas ....

Didi i jak ? Czekamy ;-)

Schwaty ja tez czekam ... a samopoczucie jak ?

Jula co za program ?

Motylku racja ....

A mnie ten brzucho cmil,myslalam ze @ będzie ale nic ... nic nie boli
.. nic sie nie dzieje ....
 
Byla kreska od razu na początku wydawalo mi sie ze miala kolor potem byla szara wiem ze to za wcześnie wiec idena bete nawet juz w aucie jestem a co do testu uznalam ze negatyw nie nakrecam sie
 
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif

II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
Mychunia ( cykl)

GRUDZIEŃ 2014 mychunia (7 cykli)

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)

KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) majdaczek14 (4 cykl)


Starające się: 10

WRZESIEŃ
wątpliwości3 - @ 05.09

Shawty19 - @ 11.09
Anula88 - @ 13.09

Blair87 - @ 17.09
Missiiss1301 -@ 20.09
LiliMarlene - @ 24.09
Malena100 - @ 27.09
Jazza - @ 28.09


PAŹDZIERNIK
Tinuś22 - @ 01.10julia0903 - @ 02.10



POCZEKALNIA
jołasia
 
Witam sie z rana :-)

Didi no to kciuki zaciskam ;-)

Julia dziekuje :-)

shawty pozytywne myslenie pamietaj ;-) swiat nalezy do Ciebie jesli widzisz iskierke nadzieji w beznadziei ;-)

Motylku racja, ze nie powinno sie zazdroscic i zazdrosc jest czyms zlym, ale jestesmy tylko ludzi i errare humanum est... to jedna z tych rzeczy.. czyli zazdrosc o ta wlasnie rzecz, ktorej nie umiem sie wyzbyc juz od kilku lat... to boli czasem bardzo i nie czuje sie z tym dobrze, ale towarzyszy mi niestety.... i boje sie, ze ze narazie bedzie.... wiec przepraszam...

A u nas piekny poranek.. sloneczko.. w ogole mam taki humor, ze mam ochote tanczyc.. haha.. szalona wariatka ze mnie tak mowi moj M i najlepszy przyjaciel rowniez :-D

Milego dnia ;-)
 
reklama
Do góry