reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ale tu ciszaaa...

Anula to za pare dni wszystko sie wyjasni;-) &&&&&&

Wiecie co tesknie za moim lozkiem;-) ktore jest mieciutkie mmmm, a tu juz mnie biodra bola i mam problem ze spaniem:/
Ale jutro po 11 bede juz w polsce
 
reklama
Jula ja to raczej nie mam po co testowac
.. bo raczej nic z tego ... chociaz wczoraj brzuch bolal jak na @ a dziś ani razu ...ale cyc nie boli ... nic nie czuje nadzwyczajnego ... wiec zakładam ze nic z tego ....
 
Hej niedzielnie
Narazie mnie nic nie boli tylko od wczoraj szyjke czuje. Tempka w ogole idzie identycznie jak ostatnia ta w ktorej zaszlam w ciaze z jaskiem. Heh.... w ogole czytalam ze jak wystepuje owulacja to nawet do dwoch dni po owulacji moze bolec poniewaz plyn ktory sie wylewa do otrzewnej i male ilosci krwi podrazniaja jej scianki. Mam nadziejr ze owu byla w piatek i ze czulam tak to wszystko przez inofolik. Bo wczesniej nigdy nie odczuwalam takiego czegos nigdy. Ale wszystko okaze sie jutro na usg. Narazie czuje dwa jajniki ale to juz nie jest ten bol co wczoraj i w piatek. Juz sie jutra doczekac nie moge. A po drugie od dwoch dni moje piersi sa tak tkliwe jakbym juz w ciazy byla a to niemozliwe. Normalnie recznik trzymam w gorze i przesuwam po ciele i tak mocno sa wrazliwe ze to kosmos jakis -to chyba tez wina inofoliku... juz sie troche uspokoilam i mam nadzieje ze jutro tez bede spokojna juz
 
Dzieki dziewczyny

Kasikz
U mnie jest taka hmmm dwa skoki kolejny na rowni z dniem poprzednim i znow skoki dopiero pozniej w dol w gore i tak w kolko. No zobaczymy co bedzie na usg. Mam nadzieje ze nie bede przez ten bol miala problemow w postaci nie peknietego pccherzyka czy ciazy pozamacicznej :-\ no zobaczymy. Luteiny narazie nie biore wiec tymbardziej mnie dziwi ta nadwrazliwosc sutkow. Kosmos jakis o_O juz sie jutra doczekac nie moge a jeszcze 10 godzin przede mna jutro w pracy
 
Julka - jak możesz to napisz mi priv do jakiego lekarza chodziłaś ws. włosów, co obecnie stosujesz oraz czy ci pomogło DZIEKUJE
 
reklama
Tak wlasnie. Od jutro znowu sie zacznie :-) ja najbardziej uwielbiam niedziele bo wtedy wszyscy razem odpoczywamy :-)
Teraz zaleglam na kanapie i napawam sie tym zd nic mnie nie boli bo przez ostatnie dwa dni chodzilam wsciekla jak osa tak mnie bolalo.
A moj mlody z dziadkiem patroszy rybe ktora dziadzius z nocnych lowow przywiozl :-) ale ma radoche hehe :-)
 
Do góry