reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam

Kochane pisze juz z Polski, niedawno uporalam sie z walizkami;/ pranie wstawione i chwila do mnie:)
Jak za rada, zglosilam walizke ze uszkodzona czekam teraz za rozwojem sytuacji...

Iwo
kochana ja poszlam do trichologa, powiem ci tak, pani doktor pieknie mi wszytsko wytlumaczyla i na wstepie cale szczescie odrzucila teorie ze mam lysienie androgenowe ufff:) powiedziala ze pare rzeczy moze wplywac na problem z wypadaniem, otoz hormony jesli tak jest mialam miec kuracje paromiesiaczna tabletkami antykoncepcyjnymi, nastepna to tarczyca u mnie wszylo ok piekna wzorcowa na usg:)
pozniej mialam zalecone mase badan z krwi poniewaz zelazo tez wplywa na wlosy, wszystkich niezrobilam bo koszt by wyszedl ponad 400zl a na swojej drodze spotkalam mila pania laborantke, ktora mnie pokierowala i wykluczla pare badan, bo stwierdzila ze jak cos wyjdzie nie tak to mozna wglebiac sie temat..i faktycznie wyszlo mi z badania ze zelazo jest ponizej normy, od 3 miesiecy biore leki na zelazo z apteki bez recepty po miesiacu zrobilam ponownie i wyszlo ze podnosi sie tak wiec biore caly czas:)
Jesli chcesz to zrob sobie badanie o nazwie TIBC tam jest zelazo i bedziesz wiecej wiedziala...a tobie w ciazy tak wypadaja?


Jazza ja mam wpisany u Ciebie 03.09 termin @, nie pomylilas sie??
Watpliwosci jak u Ciebie sie sprawy maja? termin ci minl @???:)

Shawty kochana jak tam? zaraz termin @ jak sie czujesz?:)
Tinuss hop hop co u Ciebie? podaj termin @ nastepnej

Malena co tam u CIebie?

Aschlee jak tam pewnie nadal niemozesz uwierzyc?:)

Kochane specjalistki pytanie, troche brzydko sie wyraze kisiel przezroczysty zwiastuje owulke?:) bo sie nie znam wogole;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
Mychunia ( cykl)

GRUDZIEŃ 2014 mychunia (7 cykli)

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)

KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) miglocka (6 cykl) majdaczek14 (4 cykl)


Starające się: 10

WRZESIEŃ
Tinuś22 - @ 01.09
Jazza - @ 03.09
wątpliwości3 - @ 05.09

Shawty19 - @ 11.09
Anula88 - @ 13.09

Blair87 - @ 17.09
Missiiss1301 -@ 20.09
LiliMarlene - @ 24.09
Malena100 - @ 27.09

PAŹDZIERNIK
julia0903 - @ 02.10



POCZEKALNIA
jołasia
 
Julia no powiem Ci ze dzisiaj mnie podkorcilo zeby zrobic test czy kreska ciemnieje i na szczescie tak jest juz mocna wiec troche sie uspokoilam.Czasem mnie pobolewa brzuch co troche mnie martwi...jutro po poludniu jade do lekarki :tak:
Taki pezezroczysty rozciagliwy sluz jak kisiel zwiastuje wlasnie owulke :tak:
 
Hej dziewczyny nie wiem czy w koncu jutro testowac jestem troche niecierpliwa.. dzis w koncu jakis objaw w czasie kichania kloje mnie jajnik w sumie boje sie ze to moze byc torbiel ale zobaczymy
 
Gdy bylam u niego moj pecherzyk mial 18mm procz tego inne male jak mowilam mialam ich 12 i mialam nie miec owu.. powiedzial tyle ze za 13 dni mam zrobic test ciazowy
 
Aschlee jesli zwiastuje owulke to juz jest czy bedzie? Bo do jutra wieczora mam mezusia;-)
Idziesz do tej swojej lekarki?
Pamietaj ze jak troszke boli brzuch to tez oznacza ze szykuje sobie dzidziol miejsce;-)

Didi20 to trzymam kciuki za tesciora mam nadzieje ze nam sie pochwalisz;-)
 
Julia oj czy w tym momecie czy za chwile to nie wiem w kazdym razie ja jak tylko zobaczylam ten sluz to dzialalam potem byly 3 dni przerwy ;)
Tak ide jutro do niej a jak nic nie raczy zrobic to poszukam innego.
No ja wiem ale jakos kazde pobolewanie wywoluje u mnie strach.Ale staram sie myslec pozytywnie:tak:
Pierwsze mdlosci juz mialam okazje przejsc i to po mojej ulubionej kawie.No i maz patrzyl na mnie dosc dziwnie jak wyslalam go po ryby w sosie pomidorowym i mleko czekoladowe w tubce po czym wrzucilam wszystko do miski wymieszalam i pochlonelam w ciagu 5 minut :-D

Didi to my czekamy na dobre nowiny :)
 
reklama
No my tez wlasnie dzialamy...;-) jutro nasze ostatnie proby az do niedzieli wiec to jedyna szanss na to wychodzi...;-) ale spoko loozz;-)

Hej dziewczyny ale tu cisza;-)
 
Do góry