reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Lili czuje sie ok tylko czasem martwi mnie pobolewanie brzucha.Nie jest jakies uciazliwe ale jak juz jest to troche sie martwie :tak: ogolnie zaliczylam pierwsze mdlosci,chodze non stop glodna i spiaca ;)

Missiiss kochana ja zaciskam kciuki bardzo mocno :tak:
 
Dzieki dziwczyny za odpowiedz. Na was normalnie to zawsze mozna polegac!:-)

Tinus
Hmm a u mnie to chyba przez inofolik bo to dziwne jest dla mnie ze tak boli.

Aachlee
To ze ciut brzuch boli to normalne i pachwiny pamietam ze bolaly mnie.bo sie rozciaga. Natomiast jesli cie cos niepokoi pytajj ginka. Ja juz po pierwszej ciazy wyszlam z zalozenia ze wole zeby mnie uwazali za chisteryczke niz zebym cos przeoczyla :tak: ale ja tak mam przez doswiadczenie przykre. Bedzie wszystko dobrze zobaczysz!:-)
 
Witam sie kochane jeszcze weekendowo :-)

Mychunia, Motylkowa ja tez jak dziewczyny zazdroszcze brzuszkow i ruchow i tego stanu..:tak:


Watpliwosci kciuki to trzymamy juz, aby w pracy bylo wszystko dobrze :-)


Blair piekna suknia :tak:


Missiiss kochana nie zalamuj sie i uwierz, ze w koncu i do Ciebie to szczescie przyjdzie.. jestem tego pewna jak tego, ze dwa razy dwa to cztery i zaciskam mega ogromne kciuki za jutro kochana :-)


Julia kochana 3.09 to byl termin poprzedniej @, ktora przyszla wczesniej bo 31.08 niestety, ale juz jestem po i termin kolejnej wredoty jest na 28.09 ;-)



Didi i ja sie witam i trzymam kciuki za test :-)



Aschlee ryby i mleko w tubce? :-)Kochana i ja sie usmialam i jednoczesnie mnie az w srodku skrecilo ;-):-D



Missiiss odnosnie tych piersi i bolu itd.. ja jeszcze nie biore infolicu, a po owu mam tak, ze pobolewaja mnie przy dotyku czasem mniej czasem bardziej i to trwa pare dni.. czasem i dwa tygodnie...


Aschlee ja rozumiem Twoj strach o kazde pobolewanie brzucha.. wiesz jak bylam w ciazy to pamietam tamto pobolewanie i mdlosci i bolace piersi i inne objawy... potem nagle ustaly, a ja bylam niedoswiadczona i nie wiedzialam o co chodzi... dopiero na wizycie dowiedzialam sie czemu... teraz jak mi sie uda zajsc w ciaze to tez pewnie bede sie bala o wszystko i tak przez dziewiec miesiecy a najbardziej to do tego 3 miesiaca.. wiec to normalne kochana, ze sie boisz.. ale trzymamy kciuki i bedzie dobrze zobaczysz :tak:;-)

Kochane wybaczcie, ze Was tak zaniedbalam ostatnio, ale mialam pare spraw i bylam tak mega padnieta po calym tygodniu pracy, z ekiedy w domu siadalam do kompa to zasypialam od razu i to czasem z kubkiem herbaty w dloniach i moj m mnie budzil .. ;-)waga mi leci w dol ....;-) nie wiem po prostu jestem mega przemeczona ostatnio... dodano mi obowiazki w pracy, a pensji nie zwiekszono haha ale co nas nie zabije to nas wzmocni nie? :-D szukam po cichu nowej pracy, bo przy takim tempie to sie wykoncze chyba ;-) poza tym potrzebowalam odpoczac przez ten weekend i troche mi sie udalo.. wyciszylam sie.. jest we mnie zwatpienie, z ekiedys uda mi sie zajsc w ciaze, ale moj M obiecal mi, ze zajde, a ze jest przekonujacy to nie mam wyboru i mu wierze :-D wiem, ze to przyjdzie, ale przygnebia mnie czekanie i ciagle porazki, a tak bardzo pragne dziecka.... wiem, ze bede mama, ale chcialabym juz, bo po prostu nie mam sily dalej czekac ;-) no i ostatnio duzo myslalam i porozmawialam z M i doszlismy do wniosku, ze chcemy spontanicznego slubu.. to takie szalone, ale kal tylko oboje bedziemy mieli wolny czas idziemy sie rejestrowac do urzedu na pierwszy wolny termin :-D OMG jak podjelismy ta decyzje to normalnie lzy szczescia lecialy mi policzkach i skakalam ze szczescia i na nie niego doslownie wskoczylam hahaha dobrze, ze silny i twardo stal i sie nie wywrocilismy, a potem hmm .. bylo milo :-D
Rozpisalam sie, ale potrzebowalam tego i powiem Wam, ze jestem cala happy :-D

Buziaki i dobranoc kochane :-)
 
reklama
Do góry