reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziewczyny nie wiem co się dzieje ale od 3h boli, ciągnie pobolewa nie wiem jak to określić...lewy jajnik wgl cały obszar wokół jajnika..;/ trochę się boje eh może durna @ chce przyjść !!:no: ale nigdy tak mnie nie bolalo...
 
reklama
Tinus ale badzmy dobrej myśli - moze to powiekszajaca się macica daje o sobie znac czy cos w tym rodzaju - bynajmniej trzymam za Ciebie &&&& i narazie sie kochana nie martw.
 
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
Mychunia ( cykl)

GRUDZIEŃ 2014 mychunia (7 cykli)

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)

KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) miglocka (6 cykl) majdaczek14 (4 cykl)


Starające się: 13



SIERPIEŃ

Polsie - @ 10.08
julia0903 - @ 20.08
sola7 - @ 25-26.08
Archea - @ 27.08
LiliMarlene - @ 27.08
Malena100 - @ 28.08

WRZESIEŃ
Tinuś22 - @ 01.09
wątpliwości3 - @
Jazza - @ 03.09
Shawty19 - @ 11.09
Anula88 - @ 13.09

Blair87 - @ 17.09
Missiiss1301 -@ 20.09



POCZEKALNIA
jołasia
 
Tinus
A testa robilas? Jak 3 dni to bladzioch jakis powinien juz byc. Moze siknij sobie. Wez nospe moze pomoze a jak jutro sie powtorzy to do lekarza pojdz.

Malena
A ty kiedy testujesz?

Moj dzieciak juz umyty i w lozeczku misia w niebieskim domu oglada i lulu :-) i czas dla mamy i taty :-)
 
Hey kobietki
.. widzę ze się u was dzieje ...

Kciukasy za wszystkie testujace ....

Ja dzis wyjątkowo pd 7-20 w pracy .... padam na twarz ....
 
Anula to teraz nalezy Ci sie zasłuzony odpoczynek :)

Missiiss u mnie podobnie ale za chwilke będzie "Rybka śpi, śpij i Ty" - czasami nawet sie zapatrze na to jak córeczka się obraca do spania :p
 
reklama
Do góry