reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
No tutaj na ebayu tanie sa te testy wiec wzielam duzo :D a w sklepie albo aptecevkolo 5e najtanszy.. :p wiec wole miec zapas :p mam 50 w cenie jednego hahaha :p
 
oo to rzeczywiscie tanio, chociaz tak jak te zwykle testy to chyba widzialam taki najtanszy okolo 5 wiec jest podobnie ale te paskowe rzeczywiscie - i tak zyczymy co bys nawet 1/4 z tego uzyc nie musiala a jesli juz to tylko patrzec jak Ci ładnie ciemnieja II :))
 
uf ogórki ukiszone, papryka czerwona zrobiona :tak: teraz tylko pranie robię i będę leżeć do wieczora :-) pomogłam ile mogłam, bo mnie potem tak plecy zaczęły boleć, że się musiałam iść położyć :wściekła/y:

Tabasia zdrówka :tak:

jutro jadę na glukozę :-(
 
Mychunia glukoza nie fajna rzecz ale co sie nie robi .... :) ja juz nawet nie pamietam jak mi było przy tej glukozie, ale chyba nie odczuwalam tego az tak zle :)
 
Glukoza bbrrrrr ja nie lubie bleee

Dzisiaj chyba od waszego czytania o bolu plecow i moje sie odezwaly :-\ gdzies sie za mocno obrocilam chyba i ledzwie mi dokuczaja przy schylaniu i przekrecaniu bbbrrr nie lubie tego bo doac dlugi czas mialam spokoj . Jeszcze na dworze tak zimno i ponuro strasznie ...:-(
 
Watpliwosci
Chyba dla kazdej wystarczy :-) tak zliczyc to wcale nas tak mega duzo tu nie zostalo :-)

Ja musze sie pochwalic ze dzis bez papierosa all day :-D tylko dwa razy pociagnelam od starego :p ale jestem dumna z siebie :-)
Jajniki czuje tylko nie wiem skad plodny sie wzial o_O dziwne jak to 6dc . Moze to po @ jeszcze albo po clo. Ahh jak ja juz bym chciala w ciazy byc...
 
hejo - a ja jednak nie czekam do 22 wrzesnia tylko zmieniam gina i ide w przyszlym tyg:) wczesniej bylam na nfz to moze dlatego tak pozno ale teraz tez cos bedzie widac moze jeszcze nie serduszka ale przynajmniej powie czy prawidlowo sie rozwija i zagniezdzilo:) ide prywatnie :) juz wybralam ginke fajna ktora wlasnie mowi zeby sie cieszyc ciaza nawet jak to wczesna a nie taka jak tamta ze zle moze byc:D

i przyjmuje popoludniu nawet po pracy a tamta na nfz w trakcie pracy...
a poza tym ta ginka co do niej ide jest ordynatorka w szpitalu i przyjmuje w szpitalu wiec nawet lepiej:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzis na wykladach z prawka rozmawialam z dziewczyna co tez sie stara a ma juz corke i dobrze ze z nia porozmawialam:) :D tyle mi dala pocieszenia i ze wcale nie musze tyle czekac:) poza tym na nfz chyba maja limit usg wiec dlatego nie bedzie mi robic co chwila... prywatnie to inaczej sie zaopiekuja:) a ja chce juz zobaczyc czy jest cos tam i czy prawidlowo rosnie a wiadomo pozniej serduszko:)

jak dobrze ze spotkalam na swej drodze ta dziewczyne :)
 
Do góry