reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

AnnaMaria my staralismy sie 2 lata bez badan bo ja nie nawidze lekarzy.. pierwszym razem bez zadnych wspomagaczy ale niestety poronilam a drugim razem stosowalam castagnus zapomnianz juz przez dziewczyny na forum..


Mligocka boziu jak sie ciesze , gratulacje

KasikP ;-)
 
reklama
AnnaMaria nic nie oznaczałam, po każdej miesiączce gwałciłam chłopa ile wlezie :-) zaszłam w ciąże w 3 cyklu nastąpiło mikroporonienie, w kolejnym cyklu nastąpiło poronienie, potem musiałam 3 cykle się wstrzymać i w kolejnym udało się :-)
 
Miglocka gratuluje II wspaniałych kreseczek :-):-):-)

Tabasia mnie już raczej na pewno na kwietniówkach nie zobaczysz, no chyba że tylko jako gość :-)

wiecie co, myślę żeby zamiast clo brać ten inofolic - skoro działa cuda :tak: wiecie jak nakręca czytanie że komuś pomogło :tak::tak::tak::tak::tak::tak: przemyślę to póki @ nie ma. nadzieję na ten cykl już prawie straciłam, myślę, że po prostu się wydłużył bo cycki to co raz bardziej mnie bolą a do tej pory tak było przed @. czekanie na jakiś ruch jest dobijające, a chęć i nastawienie na przyszły być może bardziej owocny cykl jest ogromne :-):-):-):-):-)
 
Mychunia fajnie to napisałaś "gwałciłam chłopa ile wlezie" ;D
Tyle ze moj nieraz jest zmeczony, a czasami ja tez i nie lubi takich maratonow ... w ogole mowi ze jak jest kilka dni przerwy to mu lepiej "smakuje" hehe:) Dlatego u mnie to nie bylo regularnie i nie wiem jaka byla szansa ze trafilismy w ten dzien, wiec postanowilam juz konkretniej wyznaczac dni - narazie 1 nieudany cykl za mna...

Malenia sama jestem ciekawa jak to u ciebie sie rozwinie... cały czas trzymam kciuki:) Takie II kreski starajacych sie dluzej jest pocieszajace :)

MotylkowaOna - narazie inofolic zobaczymy czy zdziala :) tak jak mowilam u góry takie II kreski starajacych sie dluzej jest pocieszajace :)
 
Ostatnia edycja:
AnnaMaria a jak ma się kochana skończyć?? tym, że prędzej czy później przyjdzie @ no niestety, nie oszukujmy się ;-) ale spoko, już się z tym pogodziłam :-):-):-):-):-)
 
Malenia z tym że jak ma przyjść później to lepiej niech przyjdzie dopiero po 8-9mscach :) heh
ale jak sie nie nakrecasz to w razie czego rozczarowanie bedzie mniejsze:) i wtedy do dziela w nastepnym :)
 
AnnaMaria89 w ciąże zajdziesz wtedy kiedy będziesz się tego najmniej spodziewać...
Ja piłam inofolic 2 razy dziennie nie mierzyłam temperatury nie wiedziałam nawet który mam
dzień cyklu nie czekałam na owu tylko kochaliśmy się wtedy kiedy chcieliśmy..
Dzień przed @ testy negatywne dzień po @ beta 251..
Po prostu nie myśl o tym nie analizuj a zaraz będziesz w ciąży wielu dziewczynom to pomogło więc &&&&& i pełen luz.
Motylku :*
 
KasikP masz racje i ja tak robilam przez ostatni czas, nie mierzylam nie liczylam i nic:/ jak @ sie zblizala to sie nie nakrecalam bo myslalm "moze nie trafilismy w te dni":) zaczelam dopiero jak dlugo nie bylo "wpadki" wiec teraz chce sprobowac liczyc i mierzyc itd... ale tylko przez 3-4 msce i zobaczymy czy to cos da, potem musze przystopować najakis czas poki nie bedzie warunkow lepszych :) będzie co ma być :)

Nakrecilam sie za to za bardzo w tym 1 cyklu co zaczelam konkretnie probowac wyznaczyc ten dzien... jeszcze szczegolnie jak sie @ spozniala - inne objawy niz dotychczas...
Ale teraz wiem ze to nic nie da ze objawy sa mylace i jak 2 tyg sie spozni to wtedy bede testowac :)

mysle ze ty Malenia tez poczekaj 2 tyg spoznienia i dopiero testuj a jak wyjdzie negatyw to beta :)
 
Ostatnia edycja:
AnnaMaria wiesz, że łatwo mówić "nie nakręcaj się" :-p:-p potem przychodzą "objawy wczesnej ciąży" i tak w koło Macieja :-D:-D:-D:-D:-D:-D ktoś kto jest młodszy bądź ma już chociaż jedną dzidzie wydaje mi się, że jest mu trochę łatwiej - moje zdanie. ja już mam 29 lat i wciąż oczekuję i uwierzcie mi, że "zapominanie" o tym, że czas nieubłaganie leci jest niemożliwe.
 
reklama
Ja dziś zrobiłam test niby starania zaczynamy od następnego cyklu ale jakoś podejrzanie się czuję i mam niedobór cynku co w tym okresie (lato) dla mnie jest nie spotykane (przepraszam zdarzyło się raz 3 lata temu gdy zaszłam w ciążę), test niestety negatywny :-( więc pewnie fałszywy alarm.
 
Do góry