reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


II kreseczki,termin: XII 2014 mychunia (7 cykli) III 2015 rurka ( 1 cykl) III 2015 KasikP (4 cykl) III 2015 Kasikz (cykl?)


Starające się: 16



LIPIEC

Charlie20 - @ 14.07
sunajka897 - @ 15.07
shawty19 - @ 19.07
julia0903 - @ 22.07
babydust - @ 25.07
malena100 - @ 26.07

Tinuś22 - @ 29.07

Aschlee25 - @ 30.07
missiiss1301 - @ 30-31.07


SIERPIEŃ

Dominika89 - @ 02.08
Tabasia - @ 04.08
wątpliwości3 - @ - 04.08
yesenia - @
6.08
anula88 - @ 9.08

majdaczek14 - @
10.08
lalka - @ ???????

POCZEKALNIA
jołasia
 
misss - bardzo mi przykro, że tak niepomyślnie się to wszystko układa... Domyślam sie jak ogromna frustracja Tobą targa... ale uważam ,że odejście z forum w takim momencie nie jest najlepszym rozwiązaniem...(chyba, że pozwoli Ci to trochę spuścić z tonu, wyluzować i wyhamować) Myślę, że nikomu tu nie przeszkadza to, że masz różne nastroje czy chwile załamki... od tego jest forum, żeby pisać z ludźmi, którzy w jakimś stopniu Cie zrozumieją, doradzą, wirtualnie przytulą i pocieszą... czasem łatwiej pisać z obcymi o podobnych problemach niz rozmawiac nawet z kimś bliskim... tym bardziej, że nasze chłopy z reguły uważaja nasze rozterki za jakieś dziwne i oderwane od rzeczywistości...
Powodzenia kochana... mam nadzieję, że w końcu zobaczysz upragnione kreseczki!!!
 
reklama
Witam porannie.

Missss uwazam jak rurka. Glowa do gory i nadejdzie dzien w ktorym wszystko sie zmieni. Wyluzuj sie troszke moze to pomoze ci tak nie przezywac i skup sie na zmiane pracy.
 
Do góry